Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

4 x free-to-play aneb zahrajte si zdarma top online hry!

Máte herní půst, ale jen proto, že nemáte co hrát? Pokud vaše peněženka zeje prázdnotou a v brzké době neplánujete nákup horkých novinek, ponořte se do starých dobrých onlinovek. Vybrali jsme pro vás několik kousků, u kterých se královsky pobavíte a to na velmi dlouhou dobu. Jdeme na to!

Shakes a Fidget

Znáte World of Warcraft? V tom případě vám jistě neunikla ani přítomnost komiksové parodie Shakes a Fidget. Komiks byl (naštěstí) natolik brilantní, že na jeho motivy vznikla webová onlinovka Shakes & Fidget – The Game. A co vás v ní čeká? Vyberete si rasu (lidé, trpaslíci, elfové, gnómové, skřeti, démoni, temní elfové a orkové) a povolání. Podle svého uvážení zvolíte cestu kouzelníka, bojovníka nebo průzkumníka a jdete do akce.

Ve hře se pohybujete mezi městečkem, arénou, obchodem se zbraněmi, strážnicí a dalšími místy. Narážíte na nejrůznější nepřátele, které musíte porazit a pokud se vám to nebude dařit, navštívíte houbičkáře, který vám za úplatu nabídne nejrůznější kouzelné předměty.

Lord Of The Ring Online

U fantasy žánru ještě na chvíli zůstaneme. Legendární sérii Pán prstenů opravdu představovat nemusíme a je logické, že na její motivy vznikla řádka více či méně podařených her. Lord Of The Rings Online žánrově spadá do MMORPG a zahrát si ji můžete zdarma. Se svým avatarem se pohybujete po známém světě, svádíte lité boje s dalšími hráči nebo příšerami, plníte úkoly a postupně vylepšujete charakterové vlastnosti svého svěřence. Pro fanouška LOTRů je tahle gameska povinnost, pro ostatní příjemné zpestření plné akce.

Top Eleven

Z říší zlých obrů, démonu, elfů a statečných reků přímo na fotbalové hřiště. Top Eleven je fotbalový manažer, ve kterém si vyzkoušíte, jak (těžké) je dovést tým svěřenců až do finále. A i přesto, že jde o free2play onlinovku, nebudete ochuzeni o nic, co nabízí klasické placení fotbalové manažery. Budete nakupovat hráče, jednat se sponzory a postavíte si vlastní stadion, ve kterém vaše top jedenáctka triumfuje. Ale varujeme vás, Top Eleven Football Manager je „zásek“ na velmi dlouhou dobu.

War Thunder

Na závěr opět na bojiště, ale protentokrát se dostanete do nejslavnějších leteckých bitev 2.sv. války. War Thunder je letecká bojová simulace, ve které si vyberete některou z pěti mocnosti (SSSR, USA, VB, Německo a Japonsko) a pustíte se do boje se zkušenými nepřátelskými letci. Můžete se těšit na letouny, které během druhého světového konfliktu skutečně brázdily oblohu a v brzké době i na další módy, v rámci kterých budou ve War Thunder tanky a lodě. Vzhledem k tomu, že jde o free-to-play model, můžete si připlatit za prémiové služby (peníze, lepší letadla atd.).