4fitness: Rezervační systém pro fitness a sport centra

4fitness: Rezervační systém pro fitness a sport centra

Provozujete fitness centrum, posilovnu nebo se zabýváte organizováním nějakého cvičení? Pokud jste v souvislosti se zvýšený zájmem o zdravý životní styl zaznamenali vyšší návštěvnost, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, jak sobě i zákazníkům usnadnit proces rezervace. V podniku, kde se dveře takříkajíc netrhnou, může výrazně usnadnit situaci sofistikovaný rezervační systém. V tomto ohledu exceluje řešení 4fitness, které vám představíme v dnešním článku.

Co je to rezervační systém?

Rezervační systém je druh informačního systému, který je určen k přesné evidenci rezervace a dostupnosti libovolných komodit (např. v případě fitness jde o dostupnost lekcí). Zákazníci mají prostřednictvím aplikace nepřetržitý přehled o vytížení a nemůže dojít k přečerpání kapacity. Shrnuto a podtrženo – ve vašem podniku zajistí naprosto plynulý provoz. Vaše klientela bude spokojená a vy si ušetříte spoustu starostí (a zvýšíte své zisky).

Proč si vybrat 4fitness?

4fitness je online rezervační systém pro fitness centra a posilovny. Zároveň je jako stvořený pro organizaci cvičení, např. zumby, crossfitu, jumpingu, alpinningu a dalších. Má podobu aplikace, která běží na internetových stránkách a zákazníci si zde mají možnost kdykoliv rezervovat probíhající lekce. Tím ovšem možnosti 4fitness zdaleka nekončí. Nabízí množství užitečných funkcí, které využití systému posouvají na další úroveň. Rezervační systém pro fitness centra je komplexní a přitom maximálně intuitivní. Uživatelské rozhraní bylo navrženo tak, aby se v něm uživatelé okamžitě zorientovali. Nedílnou součástí je i kreditní systém a funkce umožňují vytváření libovolné množství permanentek. rezervacni Zapomeňte na neustálé telefonáty a zdlouhavou výměnu e-mailů. Rezervace probíhají online a jsou dostupné nonstop. Vaši zákazníci se mohou na lekce přihlásit kdykoliv, třeba pár hodin před začátkem lekce. Vzhledem k tomu, že se spousta lidí rozhoduje na poslední chvíli, je online rezervace efektivnější než jakýkoliv jiný systém. Ve 4fitness nastavíte libovolný počet lekcí. Nezáleží na tom, kolik sportů provozujete – v systému lze každé aktivitě přidělit vlastní kalendář. Můžete mít jeden pro fitness centrum, druhý pro spinning atd. Informace o rezervacích obdržíte e-mailem, samozřejmě i o zrušených lekcích a nově registrovaných uživatelích. V systému lze nastavit penalizaci za zrušení lekce pár hodin před jejím konáním. Tím zamezíte tomu, aby uživatelé bezmyšlenkovitě rezervovali lekce, na které nemají v plánu přijít.

Permanentky a automatické SMS zprávy

Ve 4fitness lze vytvářet permanentky a přidělit je registrovaným uživatelům. V případě nutnosti lze posunout jejich platnost nebo na určitý čas pozastavit využívání (např. kvůli nemoci klienta). Další užitečnou funkcí je automatické rozesílání informačních SMS klientům. Můžete jim dát vědět o neplánovaném zrušení nebo posunutí lekce, informovat je o novinkách a podobně.

3 přístupové úrovně

Registrovaní uživatelé automaticky získávají 1 přístupovou úroveň – Uživatel. Ta umožňuje editaci účtu, nastavení kalendáře, rezervaci lekcí nebo konkrétních strojů (i jako náhradník při plné lekci), odhlašování z lekcí a další funkce. Další úrovní je instruktor, v jehož kompetencích je přihlašování a rušení rezervací jednotlivých uživatelů. Nejvyšší přístupová úroveň je administrátor. Ten má stejné možnosti jako instruktor a zároveň spravuje veškeré nastavení systému.

Vyzkoušejte si 4fitness zdarma a bez závazků

Další informace o online rezervačním systému 4fitness najdete na www.4fitness.eu. Provozovatelé služby umožňují 14ti denní bezplatné vyzkoušení. Na www.fitness-rezervace.cz najdete přístupové údaje do demo verze systému. Vyplatí se sledovat také: 4fitness Facebook 4fitness Google+

Publikováno: 06. 12. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: rezervační systém pro fitness