Termoizolační nátěr: Unikátní barva, která umí zadržet teplo

Termoizolační nátěr: Unikátní barva, která umí zadržet teplo

Letošní topná sezóna právě začíná a i vy se možná děsíte částky na příštím vyúčtování za teplo. Možná by nebylo od věci učinit opatření, které trvale sníží vaše výdaje a zasadí se o lepší tepelnou pohodu bydlení. K tomu vám dopomůže (ne)obyčejný nátěr, jehož složení zajišťuje vynikající termoizolační vlastnosti. Termoizolační nátěr (barva). Maxitherm je na trhu stálicí - prodává se již více než 10 let  a zákazníci si jej nemohou vynachválit. Efektivně omezuje úniky tepla i tvorbu tepelných mostů. Potěší vás i související funkce – eliminuje příčinu tvorby plísní na zdivu!

Barva, která izoluje teplo? Jak může něco takového fungovat?

S tím, jak funguje zateplovací systém a proč nová okna nepropustí teplo, vás zřejmě seznamovat nemusíme. Ale proč je tak účinná termoizolační barva? Maxitherm za své vlastnosti vděčí unikátnímu složení – mikroskopickým sklo-keramickým kuličkám s dutým a vakuovaným obsahem spolu se speciální elastomerickou bází. Sklo-keramický povrch kuliček perfektně odráží teplo a vakuum uvnitř kuliček skvěle izoluje. V praxi to znamená, že během chladných měsíců nátěr zadrží podstatné množství tepla a v létě naopak zabraňuje přehřívání interiéru.

Zatočte s plísněmi, které decimují vaše zdraví

Podstatou Maxithermu je eliminace tepelných mostů, které jsou velmi často příčinou vlhkého zdiva a následné tvorby plísní. Pokud svádíte nerovný boj s nevzhlednými mapami na zdech, s termoizolačním nátěrem válku vyhrajete jednou provždy. Maxitherm se používá i k nátěru venkovních fasád. Díky této aplikaci ušetříte náklady na vytápění a současně ochráníte fasádu vašeho domu před povětrnostními vlivy a prodloužíte tak její životnost. V interiérech je Maxitherm ideální k nátěru obvodového zdiva. Aplikace je snadná (nátěr je dobře roztíratelný) a neliší se od běžného natírání. Maxitherm je otěruvzdorný, prodyšný, omyvatelný a dostupný v libovolných odstínech. Další informace najdete na www.maxitherm.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: termoizolační barva | termoizolační nátěr