Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

5 způsobů, jak vám auto zjednoduší život

Možná si říkáte, že auto na nic nepotřebujete. Práci máte blízko nebo pracujete z domu, na výlety chodíte zásadně pěšky a lékaře máte také poblíž. Věřte, že alespoň jedno auto by mělo být součástí každé domácnosti, víte, jak vám může zjednodušit život?

1) Cesta na rande

Patříte mezi milovníky chůze, a kam můžete, tam jdete pěšky? Co ale děláte v případě, když vás čeká rande a chtěli byste se svým protějškem do kina v jiném městě nebo třeba na poznávací výlet po okolí? Samozřejmě, že můžete jet vlakem nebo hromadnou dopravou, ale nejen v tyto případy je auto rozhodně pohodlnější a příjemnější. Obzvlášť máte-li cestovat s někým, koho ještě tak úplně neznáte. Přece se nechcete překřikovat v městské dopravě nebo sedět třeba na úplně jiných místech a být bez soukromí.

2) Nákupy

Mezi hlavní důvody, proč si spoustu lidí kupuje auto, patří nákupy. Určitě se nikomu z nás nechtějí tahat těžké tašky, včetně balených vod. Auto je jednoduchým a rychlým pomocníkem, jak vyřídit nákupy, i když jsou obchody od sebe vzdálené, případně, když bydlíte na vesnici a na velký nákup musíte jezdit do města.

3) Stěhování

Pokud jste se už někdy stěhovali, určitě víte, že bez auta je to téměř nezvládnutelné. Samozřejmě v tomto případě platí, čím větší auto, tím lepší. Ale i pokud máte menší auto, na kterém není potřeba oprava tachometru, protože opravdu ukazuje správně tak nízkou rychlost, jakou jezdíte, tak jej při stěhování oceníte. Stejně tak při zařizování domu nebo rekonstrukci. Sami si spočítejte, kolikrát jste ze stavby jeli pro hřebíky, šrouby nebo třeba další stavební materiál.

4) Návštěva

Jak často jezdíte na návštěvu k rodičům nebo prarodičům? Většinou jim vezete dárek, berete s sebou děti nebo domácí mazlíčky. Navíc málokdo jede domů s prázdnou a většina z nás řeší, kam dát všechny ty zavařeniny a dobroty, které na návštěvě dostáváme. Auto je v tuto chvíli víc než potřeba a před delší cestou je nutné zkontrolovat jeho technický stav, včetně opravy řídící jednotky, případně dálkového ovládání.

5) Cesty s dítětem

Už se vám stalo, že jste cestovali s dítětem vlakem, protože ztratilo autoklíč s imobilizérem a vy jste se do svého auta jednoduše nedostali? V takovém případě je na místě mít doma náhradní klíč a vědět, že se taková situace může stát. Případně si nechte udělat nový autoklíč a užijte si pohodlnou a hlavně rychlou cestu autem, ať už jedete kamkoliv.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *