Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Mercedes Viano – luxus pro osm osob

Potřebujete se dopravit na velmi důležité setkání s obchodním partnerem nebo investorem a chcete na něj udělat dojem? Nedisponujete-li vlastním vozovým parkem, pronajměte si luxusní limuzínu. Mercedes – Benz třídy E nebo S na něj jistě zapůsobí. A můžete s sebou vzít i dva, tři nebo čtyři kolegy. Ale co si počít v případě, kdy chcete převézt větší počet pasažérů? Bude-li celkový počet osob vyšší než pět, začne se situace komplikovat – budete muset sáhnout po něčem prostornejším…

Nechcete-li ustupovat ze svých požadavků na komfort a vyžadujete-li to nejlepší, měla by vaše volba padnout na nejoblíbenější luxusní MPV. A stejně jako výše zmiňované limuzíny, i Viano pochází ze stáje Mercedes – Benz, což je samo o sobě zárukou perfektního svezení. Zajímají vás podrobnosti?

Dodávka? Limuzína? Sportovní vůz?!

Proč cestovat Transitem, Traficem nebo Transporterem, když jsou na trhu mnohem luxusnější vozítka? Mercedes Viano s příplatkovou výbavou vás překvapí snad ve všech ohledech. Pokud „musíte“ mít to nejlepší, jste na správném místě. S výbavou Avantgarde vás MPV od Mercedesu upoutá na první pohled a nebudete si jistí, jestli je to ještě dodávka, nebo tak trochu jiná limuzína se sportovním charakterem. Ve skutečnosti jde o kombinaci unikátních vlastností všech zmíněných kategorií. Viano se chlubí prostorností dodávky, elegancí limuzíny a dynamikou sportovního vozu. Především pak s třílitrovým šestiválcem o výkonu 165 kW.

Viano

Co se týče výbavy, je jedním slovem kultivovaná. Osvětlené nástupní prahy, měkké podlahové koberce, ergonomická sedadla a další prvky z exkluzivních materiálů v nadčasovém designu. Mercedesu se ve všech ohledech podařilo zbořit utkvělou představu, že skříňová karoserie nemůže vypadat k světu. Už samotný elektrický posuv bočních dveří je doslova zážitkem a okamžitě poznáte, že s užitkovým Vitem nemá Viano pranic společného.

Pronájem bezkonkurenčního MPV za skvělou cenu

Merceded Viano je králem ve svém segmentu a jasná volba pro ty, kteří se nespokojí s ničím průměrným. Pronájem dodávkového vozu Viano nabízí renomovaná firma TRANSPORT SERVICE PRAHA, jejíž nabídku najdete na www.limousine-mercedes.cz.