6 intimností, podle kterých poznáte fungující vztah

6 intimností, podle kterých poznáte fungující vztah

Máte pocit, že se z vašeho vztahu vytrácí vášeň? Zkuste se zaměřit na intimní život a podle něj zjistit, jestli tomu tak opravdu je. Možná zjistíte, že máte fungující vztah, na kterém stačí jen pracovat, aby vzkvétal a vy i váš protějšek jste byli spokojení.

1) Držíte se za ruce

Možná vám to přijde úsměvné, ale držení za ruce patří k intimnostem, které o vašem vztahu opravdu hodně prozradí. Ukazují, že nechcete být od svého protějšku dál, než je nutné. Společným držením za ruce ukazujete okolí také to, že k sobě patříte.

2) Hladíte se

Další příjemnou intimností, která ukazuje hloubku vaší lásky je hlazení. Nemusí se jednat přímo o vášnivé milování několikrát denně, i když víte, že i přesně takové období si umíte užít. Hlazením se myslí letmý dotyk, pohlazení, když váš partner přijde k vám nebo když jste se třeba nějakou dobu v daném dnu neviděli.

3) Máte sex pravidelně

Pravidelný sex je základem dobrého vztahu. Milostné hrátky, které si občas zpestříte erotickým spodním prádlem, hraní rolí nebo vzájemné vyprávění svých fantazií vás mohou velmi rychle přivést ke slastnému uspokojení. Napadlo vás však také to, že kvalitní sex nemusí vždy končit orgasmem?

4) Nebojíte se vyzkoušet něco nového

Pokud se můžete na svůj protějšek spolehnout a důvěřujete mu, nebojíte se zkoušet v intimním životě i něco nového. Rádi společně vyzkoušíte erotické hračky, nebojíte se zkusit podobné BDSM pomůcky jako jste viděli ve svém oblíbeném filmu Padesát odstínu šedi a chcete svému partnerovi splnit, co mu na očích vidíte.

5) Usínáte v objetí

O vašem vztahu hodně napoví i poloha v jaké společně usínáte. Nemusíte to být zrovna oblíbená misionářská poloha, ve které by se vám asi špatně spalo. Jedná se spíš o to, zda se k sobě v noci tulíte, jste otočení obličejem k sobě, máte propletené nohy nebo spíte zásadně kus od sebe a ještě navíc zády k sobě.

6) Nezapomínáte na líbání

Věděli jste, že první chemie začíná fungovat u prvního seznámení, prvního pohledu a násobí se u prvního polibku. Většinou právě polibek prozradí, zda si budete rozumět v posteli a zda bude i váš milostný akt plný vášně.

Publikováno: 21. 10. 2021

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam