Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Chcete tisknout opravdu levně? Nakupujte s garancí nejnižší ceny!

Když tisknout, tak kvalitně a přitom levně. Ale lze to vůbec? Tisknete-li opravdu hodně, musíte počítat s nemalými náklady za barvu. Co na tom, že cena nové multifunkční tiskárny, je rok od roku stále nižší – nejvýznamnější položkou jsou tonery a cartridge. Připravili jsme pro vás porovnání několika základních variant a tip, kde je koupíte nejlevněji.

Originální, renovovaná, nebo kombatibilní náplň?

Zdaleka nejvíce zaplatíte za originály. Tonery a cartridge, které vyrábí přímo výrobci tiskáren (případně. oficiální dodavatelé), jsou nejkvalitnější, ale nejdražší. Alternativou mohou být repasované neboli renovované náplně. V podstatě jde o vyčištěné a opětovně naplněné originály, které prošly důkladnou kontrolou a případnou výměnou některých komponentů. Co do kvality tisku, jsou srovnatelné s originálními náplněmi. Rozdíl spočívá především v ceně, která je mnohem nižší. Zároveň jsou ekologické.

Posledním typem jsou tzv. kompatibilní tonery, které jsou až několikanásobně levnější než originální. Vyrábí je jiné společnosti než výrobci tiskáren a v praxi se může kvalita výrazně lišit. V žádném případě nejde o špatnou volbu, nicméně je třeba vybírat obezřetně.

Kvalitní náplně do všech tiskáren za nejnižší cenu

A teď to hlavní. Kde seženete barvy to tiskáren všech značek za nejlepší ceny? Vydejte se na nákup do e-shopu společnosti Tonera. Známý prodejce (na trhu již od roku 1993) nabízí tonery a cartridge Epson, Apple, Minolta, Canon, HP, Lexmark,OKI, Brohter a Samsung a to jak originální, tak i kompatibilní a renovované. Jde o vysoce kvalitní a prověřený sortiment s garancí nejnižší ceny na trhu. Narazíte-li kdekoliv jinde na nižší cenu, dostanete slevu. V nabídce najdete také tiskárny, plnící soustavy, folie do faxu, pásky a další příslušenství a spotřební materiál pro tiskárny a faxy. Budete tisknout jedna radost!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *