ACEMA Credit: recenze nebankovní půjčky, která NENÍ podvod

ACEMA Credit: recenze nebankovní půjčky, která NENÍ podvod

Nebankovní půjčka – pro někoho synonymum pro lichvu, pro jiné vysvobození ze zdánlivě neřešitelné finanční situace. Jenomže nic není černobílé a přestože v nebankovním sektoru působí spousta pochybných firem, najde se i dost těch, jejíž nabídka je velmi kvalitní. Patří mezi ně i společnost ACEMA Credit, která nabízí pestrou paletu úvěrových produktů. Zajímá vás, v jakých situacích by se vám mohla nebankovní půjčka od zavedeného poskytovatele hodit? Detaily vám prozradí dnešní recenze!

Podle iDnes.cz je půjčka od ACEMA Credit férová a nikoliv podvod

ACEMA Credit se na českém nebankovním trhu pohybuje již 12 let a patří k předním poskytovatelům zajištěných úvěrů. Nebudeme vás zdržovat prázdnými frázemi, nicméně 90 % spokojených klientů garantuje profesionální služby a individuální přístup. Možná jste si v rámci internetové diskuze přečetli, že je ACEMA Credit podvod, ale za podobnými nařčeními stojí klienti, kteří nedostáli svých závazků a přestali splácet. O tom, že je půjčka od ACEMA Credit transparentní, svědčí i článek na jednom z největších českých zpravodajských portálů – i podle iDnes.cz mohou být nebankovní půjčky férové.

Nebankovní úvěry bez registru na rekostrukci, podnikání, nebo cokoliv jiného

Vraťme se proto k tomu, co vás zajímá ze všeho nejvíce – k nabídce rychlé půjčky, která je dostupná v následujících variantách:
  • Půjčka na cokoliv
  • Půjčka na rekonstrukci
  • Podnikatelský úvěr
  • Konsolidace půjček
Obrovská výhoda půjček od ACEMA Credit spočívá v absenci poplatků předem, ale také v tom, že věřitel neprověřuje registr dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Na nebankovní půjčky bez registru má nárok téměř každý a jedinou podmínkou je ručení nemovitým majetkem. Skvělým příkladem klienta, který tyto podmínky přivítá s otevřenou náručí, může být podnikatel, který nemá reálné náklady, využívá paušální zdanění a banka mu odmítne půjčit kvůli nízkému základu daně. A samozřejmě i ostatní, kteří nemohou nebo z nějakého důvodu nechtějí prokázat výši příjmu a navíc se (byť nedopatřením) dostali do registru dlužníků.

Půjčit si můžete až 5 milionů

Výše úvěrového rámce závisí na konkrétním typu úvěru, ale v případě půjčky na cokoliv můžete získat 100 000 až 5 000 000 Kč s garantovaným úrokem 7,99 % a délkou splátkového kalendáře až na 20 let. A tak, jak už je v nebankovním sektoru zvykem, je i vyřízení úvěru od ACEMA Credit rychlé a bez zbytečné administrativní zátěže. Tak na co ještě čekáte? Pokud se neobejdete bez finanční injekce a hledáte spolehlivého věřitele s prokazatelnými referencemi, využijte nabídku od ACEMA Credit a zažádejte o půjčky bez registru ihned!