Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

ACEMA Credit: recenze nebankovní půjčky, která NENÍ podvod

Nebankovní půjčka – pro někoho synonymum pro lichvu, pro jiné vysvobození ze zdánlivě neřešitelné finanční situace. Jenomže nic není černobílé a přestože v nebankovním sektoru působí spousta pochybných firem, najde se i dost těch, jejíž nabídka je velmi kvalitní. Patří mezi ně i společnost ACEMA Credit, která nabízí pestrou paletu úvěrových produktů. Zajímá vás, v jakých situacích by se vám mohla nebankovní půjčka od zavedeného poskytovatele hodit? Detaily vám prozradí dnešní recenze!

Podle iDnes.cz je půjčka od ACEMA Credit férová a nikoliv podvod

ACEMA Credit se na českém nebankovním trhu pohybuje již 12 let a patří k předním poskytovatelům zajištěných úvěrů. Nebudeme vás zdržovat prázdnými frázemi, nicméně 90 % spokojených klientů garantuje profesionální služby a individuální přístup. Možná jste si v rámci internetové diskuze přečetli, že je ACEMA Credit podvod, ale za podobnými nařčeními stojí klienti, kteří nedostáli svých závazků a přestali splácet. O tom, že je půjčka od ACEMA Credit transparentní, svědčí i článek na jednom z největších českých zpravodajských portálů – i podle iDnes.cz mohou být nebankovní půjčky férové.

Nebankovní úvěry bez registru na rekostrukci, podnikání, nebo cokoliv jiného

Vraťme se proto k tomu, co vás zajímá ze všeho nejvíce – k nabídce rychlé půjčky, která je dostupná v následujících variantách:

  • Půjčka na cokoliv
  • Půjčka na rekonstrukci
  • Podnikatelský úvěr
  • Konsolidace půjček

Obrovská výhoda půjček od ACEMA Credit spočívá v absenci poplatků předem, ale také v tom, že věřitel neprověřuje registr dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Na nebankovní půjčky bez registru má nárok téměř každý a jedinou podmínkou je ručení nemovitým majetkem. Skvělým příkladem klienta, který tyto podmínky přivítá s otevřenou náručí, může být podnikatel, který nemá reálné náklady, využívá paušální zdanění a banka mu odmítne půjčit kvůli nízkému základu daně. A samozřejmě i ostatní, kteří nemohou nebo z nějakého důvodu nechtějí prokázat výši příjmu a navíc se (byť nedopatřením) dostali do registru dlužníků.

Půjčit si můžete až 5 milionů

Výše úvěrového rámce závisí na konkrétním typu úvěru, ale v případě půjčky na cokoliv můžete získat 100 000 až 5 000 000 Kč s garantovaným úrokem 7,99 % a délkou splátkového kalendáře až na 20 let. A tak, jak už je v nebankovním sektoru zvykem, je i vyřízení úvěru od ACEMA Credit rychlé a bez zbytečné administrativní zátěže.

Tak na co ještě čekáte? Pokud se neobejdete bez finanční injekce a hledáte spolehlivého věřitele s prokazatelnými referencemi, využijte nabídku od ACEMA Credit a zažádejte o půjčky bez registru ihned!