Vybavení kosmetických salonů od A do Z

Vybavení kosmetických salonů od A do Z

Milujete krásu a to natolik, že jste se rozhodla pro vlastní kosmetický salon? Dobrá volba – jde o perspektivní obor s růžovou budoucností. Ovšem za předpokladu, že se si vyberete lokalitu s dostatkem potenciálních klientů a budete svou práci odvádět svědomitě. A jakmile najdete vhodné místo, můžete se pustit do zařizování a nákupu vybavení. S tím vám rádi pomůžeme my...

Proč se investice do kvalitního vybavení kosmetických salonů vyplatí?

Vybavení kosmetických salonů nepatří mezi nejlevnější položky, nicméně investice do kvalitní výbavičky se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí. Pokud své služby postavíte na kvalitě, možná si klientelu nevybudujete tak rychle, ale na druhou stranu postupem času získáte zákazníky, kteří vaše nadstandardní služby a profesionální zázemí o to víc ocení. Dalším důvodem pro kvalitní vybavení je samozřejmě i skutečnost, že vám vydrží mnohonásobně déle a v konečném důsledku ušetříte. To platí o levnějších přístrojích jako je bruska na nehty i o mnohem dražším zařízení.

Chcete se specializovat na modeláž nehtů?

Pokud se zpočátku zaměříte jen na některou z činností (např. modeláž nehtů), jistě oceníte vysoce kvalitní sady na gelové nehty, nehtovou kosmetiku a nejrůznější pomůcky na zdobení nehtů (vodolepky, peříčka, zdobící folie nebo glitterový prach). Nechybí ani vysoce kvalitní uv gely, olejíčky a laky. A samozřejmě brusky na nehty, bez kterých se neobejde žádné nehtové studio. BeWoman.cz má opravdu co nabídnout a to nejen těm, kteří hledají dodavatele kompletního vybavení, ale i zavedeným kosmetickým salonům. Bohatý sortiment nástrojů a zařízení světových značek, prvotřídní kvalita, rozumné ceny a vstřícný přístup – potřebujete další argumenty k tomu, proč nakupovat právě zde?