Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Akční letáky hypermarketů online – stop přeplněným schránkám!

Šetřit se musí a pokud to nemá být na úkor kvality, nezbývá nám, než neustále kontrolovat akční slevy. Na ty nás již od nepaměti upozorňují reklamní letáky, které do našich schránek (ne)pravidelně vhazují brigádníci. A přestože na slevy slyšíme všichni, letáky ve schránkách nás rozdělují do dvou pomyslných skupin. Ta první se nemůže dočkat, až se schránka opět naplní a pokud jen jediný letáček chybí, okamžitě informuje inspektora daného řetězce. Ten lajdák brigádník je beztak zase vyhodil do kontejneru… A jak se k letákům staví druhá skupina lidí? Nesnáší přeplněnou schránku a přítomnost letáků je vytáčí.

Více než 25 000 přehledně seřazených produktů na jednom místě

Ale jak jsme již zmínili na začátku, na slevy slyšíme všichni a ať už vám letáky ve schránce vadí, nebo na vás naopak roznašeč zapomíná, máme pro vás řešení. Mrkněte na kalendář a osvěžte si paměť. Žijeme v době, kdy lze celou domácnost řídit dálkovým ovládáním, tak proč řešit, že vám nepřišel nejnovější Lidl leták? Usedněte k počítači nebo jinému zařízení s internetovým připojením a prohlédněte si akční letáky a slevy na AkceDNES.cz.

Neztrácejte čas a sledujte slevy, které vás zajímají!

Portál AkceDNES.cz nabízí denně aktualizovaný přehled akčních letáků, které jsou přehledně rozděleny tak, abyste okamžitě našli to, co právě hledáte. Neztrácejte čas listováním v jednotlivých letácích a zaměřte se na slevy, které vás opravdu zajímají. Vyberte si obchodní řetězec, konkrétní typ zboží, nebo si prohlédněte nejoblíbenější slevy a inspirujte se. A aby toho nebylo málo, najdete zde také slevy ve vybraných e-shopech.

Nákupní maniaci jistě ocení blog, který je nabitý tipy na nejzajímavější nákupy, ale také hlídače zboží – praktického pomocníka, který vás bude e-mailem upozorňovat na vybrané slevy. Díky portálu AkceDNES.cz se ve světě nakupování neztratíte a budete mít akční letáky k dispozici nonstop. Tak co, už jste se koukali, co skrývá nový Kaufland leták? Stačí, když do prohlížeče vyťukáte název portálu a ponoříte se do hledání nejzajímavějších slev!