Akční letenky do USA: Jak se dostat za velkou louži levně?

Akční letenky do USA: Jak se dostat za velkou louži levně?

Spojené státy americké, to není jen panoráma mrakodrapů v New Yorku a bujarý životní styl v Los Angeles. Federace rozkládající se na severoamerickém kontinentu nabízí nespočet dalších unikátních míst protkaných svébytnou atmosférou. Možná sníte o tom, že se jednou za „velkou louži“ podíváte a splníte si svůj americký sen, byť jen v rámci kratší dovolené. Byl jsem na tom podobně a jediné, co mě brzdilo, byly finance. Kde sehnat potřebný obnos na letenky? Naštěstí jsem se mýlil – letenky do USA totiž v dnešní době seženete velmi levně. Stačí jen vědět, kde po nich sáhnout...

Když to jde levně po Evropě, proč by to nešlo do Států?

Letecká doprava dnes není finančně nedostupná, vždyť po Evropě se lítá doslova za hubičku. No a let přes Atlantický oceán také nestojí astronomickou částku. Klíčem k úspěchu je výběr vhodné letecké společnosti, která nabízí letenky za přijatelné ceny... A kde jsem našel akční letenky do USA já? Jako cílovou destinaci jsem přeci jen zvolil New York. Rozhodl jsem se, že si ochutnám kousek velkého jablka a poté se vydám napříč státy v zapůjčeném autě. Portál, prostřednictvím kterého jsem levné letenky do Spojených států našel, mi doporučil známý. Bylo mi řečeno, že pokud někde ušetřím, tak právě na letenkydousa.net. Vyhledání a nákup letenek proběhl až příliš snadno.

Akční letenky do New Yorku za 12 290 Kč!

Specializovaný portál na levné letenky do USA bedlivě sleduje akční ceny a soustředí je na jednom místě. Přesně to jsem potřeboval. Mou pozornost upoutal článek, který jsem našel hned na úvodní straně. Cena letenky do New Yorku za  12 290 Kč? Na žádném jiném webu jsem stejnou cenu nenašel a upřímně – ani jsem nechtěl ztrácet čas dalším hledáním. Na druhou stranu jsem mírně zaváhal, protože na webu byly v akci také letenky do dalších atraktivních destinací. Po kliknutí následovalo přesměrování k přímému prodejci letenek, rychlá rezervace, online platba a balení kufrů. Není co řešit. Chcete-li se podívat do USA a ušetřit spoustu peněz, bude se vám vyhledávání akčních letenek na letenkydousanet.cz hodit. Pomocí vyhledávacího formuláře okamžitě najdete všechny dostupné lety za bezkonkurenční ceny. No a já se nemůžu dočkat, až napříště vyrazím do vyhlášených kasin v Las Vegas :-)

Publikováno: 18. 10. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: akční letenky do usa | levné letenky do usa