Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Oprava iPhone či jiného „Apple zařízení“: Kdo vám pomůže IHNED?

Jste bez telefonu jako bez ruky? Pak vás jistě děsí představa, že vám váš milovaný iPhone bez jakéhokoliv předchozího upozornění vypoví službu. A samozřejmě se to může stát i vám, bez ohledu na poměrně vysokou pořizovací cenu přístroje. Chytré telefony s logem nakousnutého jablka obecně patří k těm „méně poruchovým“, ale praxe a statistiky jsou dvě odlišné věci. Ať už jde o výrobní vadu či poškození způsobené neopatrnou manipulací, nabízí se stejná otázka. Tedy na koho se obrátit?

Kdy je neautorizovaný servis jasnou volbou?

Řešení poruchy iPhonu či jiného zařízení od Apple, na které se stále vztahuje záruka, je jasné. Šup s ním do autorizovaného servisu, kde se o něj příkladně postarají, případně vám pošlou nový kus nebo vrátí peníze.
Podstatně horší to mají uživatelé zařízení, na která se již záruční lhůta nevztahuje, případně k poškození došlo vlastní vinou. Oprava ve „značkovém“ servisu je zbytečně nákladná a konečná cena se může vyšplhat do astronomických výšin. V případě staršího modelu se dokonce nemusí vůbec vyplatit. Naštěstí se nabízí alternativa v podobě servisu iFast.cz.

Kdy se vyplatí kontaktovat kvalifikované odborníky z iFast.cz? Vždy, když…

  • na vašem iPhonu praskne sklo,
  • přestane reagovat displej,
  • si poškrábete zadní kryt,
  • vám přestane fungovat fotoaparát,
  • klesne kapacita baterie,
  • se porouchají systémová tlačítka,
  • přestane reagovat nabíječka,
  • „ohluchnou“ sluchátka.

Výše uvedeným výčtem oprav však rozsah služeb servisu iFast nekončí. Pro techniky nepředstavuje problém ani oprava iPadů, iMaců a MacBooků. Nabízí nejnižší ceny na trhu, velmi rychlé vyřízení a individuální přístup, který byste v autorizovaných servisech pohledali.

Pražský iPhone servis mohou využívat zákazníci z celé České republiky – stačí zařízení poslat prostřednictvím dopravce na pobočku a o nic víc se nestarat. Další informace najdete na http://www.ifast.cz/.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.