Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Profesionální dresy sluší i týmům, které nehrají první ligu

Milujete fotbal a přesto, že se váš tým potácí v župě a do první ligy se zřejmě nikdy nedostane, nedáte na své spoluhráče dopustit? Kopaná není jen o vítězství, ale především o týmovém duchu a radosti ze hry, ale na druhou stranu může i neznámý klub vypadat k světu. Pokud jste doposud používali pouze rozlišovací dresy, dopřejte svému mužstvu pocit profesionality a vystupujte na trávníku tak jako to dělají ostatní kluby. Oblečte si dresy, které nejenže vypadají skvěle a sjednotí celý tým, ale zároveň se v nich budete cítit mnohem pohodlněji.

Originální dresy nemusí být drahé

Rozpočet malých klubů není nafukovací a hráči mohou na špičkové vybavení zapomenout. Profesionální sportovní dresy však nemusí být tak drahé, jak jste si doposud mysleli. Český tradiční výrobce, který se v oboru pohybuje téměř dvacet let, nabízí akční fotbalové sety za téměř za hubičku. Společnost DDsport obléká bezpočet sportovních týmů a kromě fotbalistů na ně nadají dopustit ani hokejisté, volejbalisté, basketbalisté a ostatní sportovci.

Investice do dresů na míru se vyplatí několikanásobně. Ve jednotném trikotu si hráči připadají jako opravdový tým a získají motivaci k lepším výkonům. Neméně důležité je i praktické hledisko. Dresy se vyrábí z vysoce kvalitních a pohodlných materiálů, které hráče neomezují v pohybu, regulují tělesnou teplotu a odvádí pot.

Nechte si vyrobit dres podle svých představ

DDsport je schopen vyrobit jakýkoliv dres a jeho finální podoba je jen ve vašich rukou. Zákazníci si pochvalují široké možnosti přizpůsobení grafiky a možnost využití grafického studia, které v případě potřeby navrhne klubové logo. Samozřejmostí je volba vlastní barvy a umístění všech nezbytných prvků jako je jméno hráče a loga klubu a sponzorů. Dresy odpovídají nejnáročnějším požadavkům a jsou vhodné jak pro nadšence provozující sport na amatérské bází, tak pro profesionální kluby. S novými dresy tým předčí všechna vaše očekávání. Nabídku najdete na www.ddsport.cz.