Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Profesionální dresy sluší i týmům, které nehrají první ligu

Milujete fotbal a přesto, že se váš tým potácí v župě a do první ligy se zřejmě nikdy nedostane, nedáte na své spoluhráče dopustit? Kopaná není jen o vítězství, ale především o týmovém duchu a radosti ze hry, ale na druhou stranu může i neznámý klub vypadat k světu. Pokud jste doposud používali pouze rozlišovací dresy, dopřejte svému mužstvu pocit profesionality a vystupujte na trávníku tak jako to dělají ostatní kluby. Oblečte si dresy, které nejenže vypadají skvěle a sjednotí celý tým, ale zároveň se v nich budete cítit mnohem pohodlněji.

Originální dresy nemusí být drahé

Rozpočet malých klubů není nafukovací a hráči mohou na špičkové vybavení zapomenout. Profesionální sportovní dresy však nemusí být tak drahé, jak jste si doposud mysleli. Český tradiční výrobce, který se v oboru pohybuje téměř dvacet let, nabízí akční fotbalové sety za téměř za hubičku. Společnost DDsport obléká bezpočet sportovních týmů a kromě fotbalistů na ně nadají dopustit ani hokejisté, volejbalisté, basketbalisté a ostatní sportovci.

Investice do dresů na míru se vyplatí několikanásobně. Ve jednotném trikotu si hráči připadají jako opravdový tým a získají motivaci k lepším výkonům. Neméně důležité je i praktické hledisko. Dresy se vyrábí z vysoce kvalitních a pohodlných materiálů, které hráče neomezují v pohybu, regulují tělesnou teplotu a odvádí pot.

Nechte si vyrobit dres podle svých představ

DDsport je schopen vyrobit jakýkoliv dres a jeho finální podoba je jen ve vašich rukou. Zákazníci si pochvalují široké možnosti přizpůsobení grafiky a možnost využití grafického studia, které v případě potřeby navrhne klubové logo. Samozřejmostí je volba vlastní barvy a umístění všech nezbytných prvků jako je jméno hráče a loga klubu a sponzorů. Dresy odpovídají nejnáročnějším požadavkům a jsou vhodné jak pro nadšence provozující sport na amatérské bází, tak pro profesionální kluby. S novými dresy tým předčí všechna vaše očekávání. Nabídku najdete na www.ddsport.cz.