Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Aktuální nabídka modelů Kia vypadá víc než dobře!

Pohráváte-li si s myšlenkou na pořízení nového automobilu, neměli byste přehlížet vozy jihokorejské produkce. V České republice se jim v posledních letech docela daří a zdá se, že jsi u českých zákazníků napravili reputaci. Češi vnímají značku Kia velmi pozitivně, což dokládá i počet prodaných vozů. Jaké modely najdete v současné nabídce? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, přijdete si na své. Kia pronikla do všech segmentů.

Pro zájemce o menší a přitom velmi stylový vůz je jasnou volbou Kia Rio. Navzdory nízké pořizovací ceně automobil disponuje slušnou výbavou a nechybí ani pokročilé asistenční systémy. Jde o kvalitně zpracované a komfortní vozítko vhodné nejen do města.

Pokud potřebujete o něco větší, ale stále kompaktní vozidlo, vsaďte na populární hatchback Kia Cee’d. Ohromí vás nejen svými tvary a funkčností, ale také ergonomickým interiérem a množstvím atraktivních prvků, které byste u zástupce nižší střední třídy nečekali.

Je libo malé SUV, ve kterém budete nepřehlédnutelní? Pak se vám bude zamlouvat Kia Stonic, která vychází z modelu Rio. Crossover se vyrábí ve 22 barevných kombinacích včetně pěti výrazných variant střechy. I v tomto modelu samozřejmě najdete bezpečnostní a asistenční technologie pro bezpečnější a příjemnější jízdu.

V kategorii SUV ještě zůstaneme, protože za pozornost stojí také 4. generace modelu Kia Sportage. Spousta prostoru, přítomnost moderních technologií včetně parkovacího asistenta, kultivované motory s dostatečnou dynamikou a neotřelý vzhled přesvědčí každého, kdo potřebuje větší automobil pro každodenní cestování ve městě i po dálnici.

Na závěr jsme si nechali model Kia Optima. Automobil střední třídy získal pět hvězdiček EuroNCAP a nabízí cestujícím nebývalý komfort. Díky prvkům, jako jsou panoramatické střešní okno, bezdrátové nabíjení či adaptivní světlomety je ještě lepší než předchozí generace. Můžete se o tom přesvědčit v rámci testovací jízdy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *