Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Ložisek a spojovacího materiálu mají v Olomouci víc než dost…

Hledáte někoho, kdo vám zajistí neustálou dodávku potřebného zboží, které jsou pro vaši činnost nezbytné? Potřebujete gufera, ložiska, nástroje a další komponenty či spojovací materiál? Chcete-li jistotu bezproblémové spolupráce a profesionálního přístupu, obraťte se na společnost Ložiska Haná s.r.o., která je schopna flexibilně vyřešit malé i velkoobjemové zakázky a pružně reaguje na potřeby a přání svých klientů.

Vyberte si z širokého sortimentu ložisek, spojovacího materiálu a nářadí

Společnost Ložiska Haná se svou činností zabývá již od roku 2003, při čemž si velmi rychle dokázala vytvořit širokou základnu spokojených klientů, kteří s firmou spolupracují dlouhodobě. V roce 2008 uvedla společnost v Olomouci do provozu novou halu, ve které si můžete prohlédnout nabízený spojovací materiál. Provozovnu najdete v Prostějově, při čemž firma působí také ve Vyškově.

Obchodní činnost firmy se specializuje na nabídku a prodej valivých a kluzných ložisek pro Olomouc a okolí, ale i automobilová ložiska a těsnící prvky (gufera, mažety, těsnění, O kroužky a pryžové provazce). Součástí sortimentu jsou také klínové, ozubené, ploché, řezané a drážkové řemeny, brusivo (keramické a diamantové brusné kotouče, brusné kameny, flexo kotouče, smirková plátna, tělíska a výsevy, smirková plátna), lepidla a tmely, hadice a pestré spektrum nástrojů a nářadí pro Olomouc (svěráky, vrtáky, šroubováky…).

Neměli bychom zapomenout také na svařovací techniku (dráty, elektrody, kleště, kukle a brýle), manometry, elektro EMOS, ochranné pomůcky a ostatní sortiment, který využíváme každý den – úklidové prostředky, mazivo, ségrovky a pryž v rolích. Pokud jsme na něco zapomněli, určitě to najdete na webových strákách loziskahana.cz, na kterých je obsažen kompletní výčet nabízených produktů a další doplňující informace, které by vás mohly v souvislosti s nabídkou společnosti Ložiska Haná zajímat.