Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

iPodnik: Optimální řešení pro každého, kdo rád pracuje efektivně a úsporně

Když podnikat, tak efektivně. A pokud možno i levně. Právě úspora nákladů je v současnosti prioritou pro menší i větší firmy, jejichž zdraví utrpělo následkem vládních restrikcí v reakci na pandemii koronaviru. Patříte mezi ně i vy nebo jen delší dobu přemýšlíte, jak udržet tempo s konkurenty, kteří si řeší softwarovou infrastrukturu interně? Pak se vám bude služba iPodnik zamlouvat. Pokryje vaše potřeby napříč mnoha administrativními agendami a ušetří vám spoustu času i peněz.

Pro mnohé firmy je kancelář v cloudu každodenním chlebem již poměrně dlouho. S rostoucím důrazem na práci s daty jim usnadňuje život tak, že jim umožňuje pracovat odkudkoliv. Respektive z libovolného místa, kde je dostupné připojení k internetu. Online kancelář je výhodná pro pracovníky, kteří tráví většinu času na cestách, ale vyplácí se i v rámci home office nebo spolupráce s externisty.

 

Co se týče iPodniku, zpřístupňuje menším firmám IT zázemí, které bylo až donedávna dostupné větším subjektům. Nabízí ucelenou workflow a implementaci moderního privátního cloudu na bázi platformy Microsoft. Služba zahrnuje oblíbené aplikace včetně Office 265, ekonomického systému Pohoda, Kasa OnLine a další.

K hlavním pilířům iPodniku bezesporu patří daňové účetnictví online, které je jako stvořené pro klienty bez vlastního účetního oddělení. Vedoucí má díky cloudovému řešení nepřetržitý přehled o výkonu firmy bez ohledu na to, že externí účetní zpracovává agendu z opačného koutu republiky. Zmíněný systém Pohoda je zárukou všech nezbytných funkcí. Samozřejmostí je zálohování veškerých dokumentů (faktur, objednávek…).

Balíček kancelářských aplikací Microsoft Office 265 vytváří perfektní prostředí pro plánování úkolů a komunikaci s kolegy či klienty nebo práce na jednom dokumentu ve více lidech. Ať už jde o firemní e-mail, kalendář nebo Microsoft Exchange Online pro snadnou výměnu dat, všechny nástroje jsou k dispozici 24 hodin denně.

Shrnuto a podtrženo: iPodnik šetří živnostníkům, malým i středně velkým firmám náklady, urychluje jejich vnitropodnikovou komunikaci a současně nabízí vynikající úroveň ochrany dat. Více se dozvíte na ipodnik.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *