Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Archivace a organizace dokumentů – jak na to?

Řídíte menší či větší společnost nebo jste ve styku s nejrůznějšími dokumenty a daty z jiných důvodů? Pak jistě víte, že správa informací není jen tak. Dokumenty a data většinou nevyužíváme jednorázově, ale musíme je uchovávat pro budoucí použití. Často i z legislativních důvodů – dle zákona může povinná archivace některých dokumentů trvat i deset let. Ale jak si počít v případě, kdy nedisponujete optimálními podmínkami pro archivaci a v neposlední řadě nechcete ztrácet čas organizací?

Dokumentů a datových nosičů s informacemi v digitální podobě neustále přibývá. Během let se jich nakupí tolik, že se již nevlezou do vyčleněné skříně a nezbývá, než založit archiv. Nemáte pro něj prostory? Nevadí, stačí kontaktovat někoho, kdo se archivací dokumentů zabývá – třeba evropskou špičku v oboru, společnost REISSWOLF.

Společnost REISSWOLF nabízí komplexní služby v oblasti archivace, které nespočívají jen v samotném uložení dokumentů v archivu. Zaměstnanci se v případě vašeho zájmu postarají také o průběžné vytřídění nebo o převod dokumentů do digitální podoby (což výrazně usnadní manipulaci s daty). Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a profesionální přístup. Vaše citlivé údaje budou u REISSWOLF v maximálním bezpečí.

A proč jsme se rozhodli doporučit právě firmu REISSWOLF? Protože je na trhu již od roku 1986 a v České republice působí roku 1996. Disponuje moderním zázemím a dlouhodobě s ní spolupracují malé firmy i nadnárodní korporace. Již brzy expanduje také na čínský a americký trh a stane se jednou z mála společností s celosvětovou působností.

Archivace dokumentů a dat je neodmyslitelně spojena také s likvidací. Odborná skartace je ještě důležitější než samotné uchovávání a jedině díky ní se k informacím nedostane někdo, kdo by je mohl zneužít proti vám. REISSWOLF se postará i o skartaci – zaměstnanci jsou prověření Národním bezpečnostním úřadem a pro materiály určené k likvidaci si vyzvednou přímo u vás.
Spoustu dalších užitečných informací o archivaci a skartaci najdete na www.archivace.net.