Automat na vodu: Přijde vhod v kanceláři i doma

Automat na vodu: Přijde vhod v kanceláři i doma

Zákon ukládá zaměstnavatelům různé povinnosti. Mimo jiné i zajištění pitného režimu pro zaměstnancům. Což je důvod, proč se v kancelářích stále častěji objevují automaty na vodu neboli aquabary. Zařízení je pro své kompaktní rozměry a přijatelnou cenu populární i v domácnostech. Tak ať už řešíte pitný režim v kanceláři nebo doma, pořízení automatu na vodu rozhodně zvažte. Prozradíme vám největší výhody!

Proč si pořídit výdejník vody?

Není nic horšího, než horký letní den bez dostatku tekutin. Bez vody organismus nemůže stoprocentně fungovat a produktivita mozku výrazně klesá. Pokud vás obtěžuje nutnost pravidelného nakupování PET lahví a jejich přeprava z marketu až domů, vyřešte problém pořízením aquabaru. aquabary Automat na vodu vám ušetří spoustu času a v konečném součtu i peněz, protože balená voda v barelech je levnější než PET lahve. Jistě vás potěší i fakt, že se přičiníte o lepší životní prostředí. Barely jsou ekologičtější než „PETky“, protože pojmou mnohem více vody. Aquabar dokáže připravit studenou vodu o teplotě cca 5 – 15 °C, ale také horkou vodu. Zastane tak funkci rychlovarné konvice. Příprava je rychlá a hygienická – některé aquamaty mají moderní bezdotykové ovládání, které vede k zamezení šíření bakterií.

Sodobar vyrobí chutnou sodovku!

V souvislosti s pitným režimem stojí za pozornost také výrobník sody neboli sodobar. Jedná se o zařízení, které vyrábí sodovou vodu. Aquamaty a sodobary jsou dostupné také s připojením na vodovodní řád. Takové řešení je vhodné pro každého, kdo nechce řešit manipulaci s barely. Vysokou kvalitu vody garantují špičkové filtry. Provoz výdejníků s připojením na vodovodní řád je ještě levnější než provoz zařízení na barely.

Publikováno: 30. 06. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: aquabar | sodobar | výdejník vody