Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Flexibilní účetnictví pro startup

Startup je z mnoha hledisek speciální společností, a proto si zaslouží speciální péči. Mělo by se k němu přistupovat jinak než k zajetým firmám a velkým korporacím. Startupisté bývají plní nápadů, věci se jim častokrát mění pod rukama. S tím by se mělo počítat i v účetnictví.

Počínající podnikatelé se častokrát ve snaze ušetřit chtějí do účetnictví pustit sami. Rozumné rozhodnutí to rozhodně není. Pokud nejste vystudovaný účetní, budete muset věnovat spoustu času zjišťování, co vlastně máte dělat, jaké jsou zákonné požadavky, co jste povinni uchovávat a tak dále. Není pochyb o tom, že je určitě lepší věnovat se přímo svému podnikání.

Startupy se nebojí technologií, ani v účetnictví

V čem je tak specifické účetnictví pro startupy? Startupy se nebojí technologií, což by mělo být poznat právě i v účetnictví. Dnes existuje spousta moderních nástrojů, které zjednoduší práci a také pomohou odhalit mnohé skutečnosti. Součástí účetnictví totiž nemusí být pouze vyplňování nezbytných dokumentů a vedení papírových záležitostí. Do účetnictví se počítá také finanční řízení a plánování, což je hračka díky datové analýze a BI reportingu. Využitím automatizace a umělé inteligence lze ušetřit, digitalizací firemních procesů zase snížit chybovost. Tyto všechny principy lze v účetnictví využívat.

Chtějte specificky účetnictví pro startupy

Až budete googlit dotaz hledám účetní pro startup, pravděpodobně vám vyjedou stránky společnosti Dype. Právě ta totiž nabízí specificky účetnictví pro startupy. Vychází vstříc jejich potřebám a přináší moderní účetnictví orientované na data. Je tedy mnohem více než jen vaší účetní firmou. Stane se business partnerem, který pomůže optimalizovat daně, automatizovat procesy, transformovat firemní finance a umožní firmě růst. Vše navíc funguje online a digitálně – tak jak je ve startupech běžné.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *