Bez čeho se v létě neobejdete? Party stan musíte mít!

Bez čeho se v létě neobejdete? Party stan musíte mít!

Do léta je sice ještě daleko, ale čas letí rychle jako voda. Ani se nenadějete a budete se svými nejbližšími dovádět u bazénu, grilovat a užívat si krásného počasí. Jenomže právě to vám může udělat čáru přes rozpočet. Letní idylka se kolikrát změní doslova z minuty na minutu. Naštěstí se nabízí preventivní opatření v podobě zahradního party stanu.

Party stany jsou řešením pro každou příležitost

Říká se, že letní počasí umí být pořádně nestabilní. V jednu chvíli zahradu zalévají hřejivé paprsky a za chvíli se spustí prudký liják. Taková situace je noční můrou každého hostitele, který strávil spoustu času přípravou jídla a aranžováním dekorací. Přitom stačí postavit zahradní party stan a akci jím zastřešit. Ať už při grilováním, oslavě narozenin nebo pravidelnému posezení v rodinném kruhu, díky zahradnímu stanu ani prudkou změnu počasí nepocítíte.

Jak vybrat tu správnou variantu zahradního party stanu?

Zahradní altánky se vyrábí v širokém spektru variant. Liší se rozměry, ale také typem konstrukce a designem. Znamená to, že si budete moct vybrat mezi kompaktní konstrukcí s rozměry 3×3 metry a party stany s rozměry 12×6 metrů určenými pro velký osob. K důležitým kritériím výběru patří typ konstrukce. K mání jsou levnější zahradní party stany klasického typu, ale také mnohem praktičtější nůžková konstrukce, kterou lze složit mnohem rychleji. Ke stanu si můžete přikoupit bočnice, které chrání před nepříjemným průvanem a bočním deštěm. Pozornost věnujte materiálu plachty a vyžadujte vysokou odolnost vůči UV záření a vodě. Jedině tak vám zahradní party stan vydrží v perfektním stavu po mnoho dlouhých let.

Nákupem u specialisty nemůžete nic pokazit

Když zahradní párty stan, tak u někoho, kdo nabízí kvalitní výrobky a veškeré příslušenství. Najdete je na t-zbozi.cz, a to ve všech standardních i atypických rozměrech.

Publikováno: 01. 02. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: zahradní party stany