Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Bez čeho se v létě neobejdete? Party stan musíte mít!

Do léta je sice ještě daleko, ale čas letí rychle jako voda. Ani se nenadějete a budete se svými nejbližšími dovádět u bazénu, grilovat a užívat si krásného počasí. Jenomže právě to vám může udělat čáru přes rozpočet. Letní idylka se kolikrát změní doslova z minuty na minutu. Naštěstí se nabízí preventivní opatření v podobě zahradního party stanu.

Party stany jsou řešením pro každou příležitost

Říká se, že letní počasí umí být pořádně nestabilní. V jednu chvíli zahradu zalévají hřejivé paprsky a za chvíli se spustí prudký liják. Taková situace je noční můrou každého hostitele, který strávil spoustu času přípravou jídla a aranžováním dekorací. Přitom stačí postavit zahradní party stan a akci jím zastřešit. Ať už při grilováním, oslavě narozenin nebo pravidelnému posezení v rodinném kruhu, díky zahradnímu stanu ani prudkou změnu počasí nepocítíte.

Jak vybrat tu správnou variantu zahradního party stanu?

Zahradní altánky se vyrábí v širokém spektru variant. Liší se rozměry, ale také typem konstrukce a designem. Znamená to, že si budete moct vybrat mezi kompaktní konstrukcí s rozměry 3×3 metry a party stany s rozměry 12×6 metrů určenými pro velký osob.

K důležitým kritériím výběru patří typ konstrukce. K mání jsou levnější zahradní party stany klasického typu, ale také mnohem praktičtější nůžková konstrukce, kterou lze složit mnohem rychleji.

Ke stanu si můžete přikoupit bočnice, které chrání před nepříjemným průvanem a bočním deštěm.

Pozornost věnujte materiálu plachty a vyžadujte vysokou odolnost vůči UV záření a vodě. Jedině tak vám zahradní party stan vydrží v perfektním stavu po mnoho dlouhých let.

Nákupem u specialisty nemůžete nic pokazit

Když zahradní párty stan, tak u někoho, kdo nabízí kvalitní výrobky a veškeré příslušenství. Najdete je na t-zbozi.cz, a to ve všech standardních i atypických rozměrech.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.