Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Minirecenze těch nejlepších e-shopů aneb kde se nákup opravdu vyplatí

Vzpomínáte si ještě na dobu, kdy jsme považovali nakupování přes internet za zajímavý trend, který se zřejmě neuchytí? Ta doba je naštěstí dávno pryč a momentálně na internetu nakupují téměř všichni. Ale co vám budeme povídat, i vy pravděpodobně preferujete pohodlný a hlavně levnější nákup před přeplněnými nákupními centry, kde tak jako tak neseženete všechny ty prima věci. A aby se vám nakupovalo ještě lépe, máme pro vás několik zajímavých tipů. Představíme vám virtuální nákupní centra, která vás překvapí širokým sortimentem a nízkými cenami.

Mall.cz

Opravdu jste ještě nenakupovali na Mall.cz? Ale značku jako takovou vám zřejmě představovat nemusíme. Notoricky známá nákupní galerie nabízí vše od značkového oblečením, až po elektroniku nebo chovatelské potřeby. Pokud něco neseženete na Mall.cz, patrně to neseženete ani jinde. Dle zákazníků je nákup naprosto bezproblémový a případné reklamace vyřízeny rychle.

Zoot.cz

Také Zoot neboli „zůt“ patří mezi nejoblíbenější české e-shopy a seženete zde především stylovou módu. Holdujete-li nejnovějším trendům, neváhejte a doplňte si šatník značkovým oblečením a doplňky. Soritment navíc čítá také nejrůznější designové vychytávky pro dům a zahradu. Za zmínku stojí také výprodejová sekce s obrovskými slevami.

AliExpress.com

Z České republiky do mezinárodních vod! AliExpress je zahraniční platforma, která se v mnohém podobá Aukru. V podstatě jde o jeden z největších světových e-shopů a pokud se vám zdálo, že na Mall.cz najdete vše, pak vám při pohledu na nákupní galerii AliExpressu padne čelist až ke kolenům. Podvodů se bát nemusíte, provozovatel garantuje bezpečný nákup a pokud vám domů dorazí padělek, dostanete při nahlášení odměnu. A proč nakupovat právě zde? Kvůli cenám, které už snad nemohou být nižší.

Refundo.cz

Na závěr jsme si nechali praktický tip, jak ušetřit (už to zní pomalu jak klišé) při nákupu ve výše zmíněných e-shopech. Zaregistrujete-li se na portálu Refundo.cz (registrace je zdarma), dostanete za každý nákup určitou částku zpět. Refundo.cz funguje jako srovnávač zboží s cashbackem a další informace se dozvíte přímo na webu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *