Zahradu jako ze škatulky? Můžete ji mít i vy. Obraťte se na profíky!

Zahradu jako ze škatulky? Můžete ji mít i vy. Obraťte se na profíky!

Pokud skrytě závidíte sousedům jejich „vymazlené“ zahrádky, vězte, že jde o výsledky usilovné a nikdy nekončící práce. Pravděpodobně to zvládnete i vy – ještě před tím si však pořiďte kvalitní zahradnické vybavení a nastudujte si nezbytné technologické postupy. Vybudování rajské zahrady totiž není tak snadné, jak se na první pohled jeví. Jestlipak například tušíte, že zdaleka ne všechny rostliny mohou růst v bezprostřední blízkosti těch ostatních?

Profesionální zahradníci vědí, jak na to

Když se vám porouchá auto, svěříte ho do péče zkušenému mechanikovi. Tak proč byste na svou zahradu nepustili odborníky, pro které jsou návrhy a realizace zahrad na denním pořádku? Ať už je plácek před vašim domem v jakémkoliv stavu, po jejich zásahu ho nepoznáte. Vyroste na něm oáza, jakou jste si vždy přáli. Samozřejmě s ohledem na vaše finanční možnost a specifika terénu... Jak probíhá realizace zahrady na klíč pod taktovkou profesionálů? Koukněte na video: https://youtu.be/kJCHqWwndr4

Spolupráce začíná konzultací

Jak probíhá spolupráce s profesionálním zahradnictvím? Specialisté z firmy Zahrady Topol mají více než 18 let zkušeností a moc dobře vědí, že každá zakázka musí začít konzultací, na jejímž základě vytvoří návrh. Jakmile ho klient schválí, pustí se do realizace zahrady na klíč.

Špičkový trávník bez čekání? Travní koberec!

Na zahradě můžete mít třeba vzácnou exotickou květinu, ale bez kvalitního trávníku nebude celek nikdy perfektní. Jenomže co když se vám nechce čekat, až vyroste? Není nic jednoduššího, než si objednat travní koberce. Stačí si vybrat vhodný typ a do dvou týdnů po položení (musí se počkat, až srostou spáry mezi jednotlivými pásy a trávník zakoření).

Nemáte čas na údržbu? Opět žádný problém

Zahrada zůstane krásná pouze v případě případě, že se o ni budete řádně starat. Ale co když máte nabitý harmonogram, případně vám jen zahrádkaření nepřirostlo k srdci? Nevadí, údržba zahrady je nedílnou součástí běžných zahradnických služeb! Co dodat závěrem? Snad jen to, že cesta ke krásné zahradě nemusí být trnitá. Pokud jste z okolí Hradce Králové, Pardubic či Východních Čech, obraťte se na Zahrady Topol.

Publikováno: 09. 04. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam