Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Bezúročná půjčka od Ferratum vám může zachránit krk

Dostali jste se do nepříjemné finanční situace, ze které by vás dostala i poměrně nízká částka, ale netušíte, kde ji získat? Žádat o úvěr v bance je neefektivní a navíc zdlouhavé, půjčka od „lichvářů“ zase přímou cestou do dluhové pasti. Nemusíte však zoufat, stále se můžete obrátit na společnost Ferratum, která je jedničkou v segmentu populárních mikropůjček. A je to právě finská společnost, která tyto známé SMS půjčky uvedla na trhu a rozpoutala o ně až nebývalý zájem. Není divu, jde o nejjednodušší způsob, jak překlenou zdánlivě nekonečné období před výplatou.

Výhodné podmínky, které vám nikdo jiný nenabídne

Finská půjčka se velmi rychle rozšířila i do většiny ostatních evropských zemí a mnoho nebankovních věřitelů zařadilo do svých portfolií její nejrůznější varianty. Žádný z nich však nedokáže nabídnout tak výhodné podmínky a hlavně zázemí dlouhodobě působící a stabilní společnosti.

Půjčka ihned se pyšní velmi rychlým schvalovacím procesem a fixními poplatky, díky kterým budete mít okamžitý přehled o celkové splatné částce. Komplikovaný výpočet úroků se v případě mikroúvěru od Ferratum nekoná a výši poplatků si můžete prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti Ferratum Czech s.r.o. (člen finanční skupiny Ferratum Group).

Bonita ani majetek nehrají roli

Maximální výše půjčky dosahuje 10 000 Kč a doba splatnosti 45 dní. Tu je možno až třikrát prodloužit o 15 dní. Doklad o výši příjmů a ručení majetkem není potřeba. Jednodušší způsob, jak se dostat z finanční tísně zkrátka neexistuje…

A abychom nezapomněli, SMS půjčka lez získat prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz.