Bezúročná půjčka od Ferratum vám může zachránit krk

Bezúročná půjčka od Ferratum vám může zachránit krk

Dostali jste se do nepříjemné finanční situace, ze které by vás dostala i poměrně nízká částka, ale netušíte, kde ji získat? Žádat o úvěr v bance je neefektivní a navíc zdlouhavé, půjčka od „lichvářů“ zase přímou cestou do dluhové pasti. Nemusíte však zoufat, stále se můžete obrátit na společnost Ferratum, která je jedničkou v segmentu populárních mikropůjček. A je to právě finská společnost, která tyto známé SMS půjčky uvedla na trhu a rozpoutala o ně až nebývalý zájem. Není divu, jde o nejjednodušší způsob, jak překlenou zdánlivě nekonečné období před výplatou.

Výhodné podmínky, které vám nikdo jiný nenabídne

Finská půjčka se velmi rychle rozšířila i do většiny ostatních evropských zemí a mnoho nebankovních věřitelů zařadilo do svých portfolií její nejrůznější varianty. Žádný z nich však nedokáže nabídnout tak výhodné podmínky a hlavně zázemí dlouhodobě působící a stabilní společnosti. Půjčka ihned se pyšní velmi rychlým schvalovacím procesem a fixními poplatky, díky kterým budete mít okamžitý přehled o celkové splatné částce. Komplikovaný výpočet úroků se v případě mikroúvěru od Ferratum nekoná a výši poplatků si můžete prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti Ferratum Czech s.r.o. (člen finanční skupiny Ferratum Group).

Bonita ani majetek nehrají roli

Maximální výše půjčky dosahuje 10 000 Kč a doba splatnosti 45 dní. Tu je možno až třikrát prodloužit o 15 dní. Doklad o výši příjmů a ručení majetkem není potřeba. Jednodušší způsob, jak se dostat z finanční tísně zkrátka neexistuje... A abychom nezapomněli, SMS půjčka lez získat prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz.

Publikováno: 18. 04. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: ferratum | finská půjčka | půjčka ihned | půjčka od ferratum | sms půjčka