Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Bezúročná půjčka od Ferratum vám může zachránit krk

Dostali jste se do nepříjemné finanční situace, ze které by vás dostala i poměrně nízká částka, ale netušíte, kde ji získat? Žádat o úvěr v bance je neefektivní a navíc zdlouhavé, půjčka od „lichvářů“ zase přímou cestou do dluhové pasti. Nemusíte však zoufat, stále se můžete obrátit na společnost Ferratum, která je jedničkou v segmentu populárních mikropůjček. A je to právě finská společnost, která tyto známé SMS půjčky uvedla na trhu a rozpoutala o ně až nebývalý zájem. Není divu, jde o nejjednodušší způsob, jak překlenou zdánlivě nekonečné období před výplatou.

Výhodné podmínky, které vám nikdo jiný nenabídne

Finská půjčka se velmi rychle rozšířila i do většiny ostatních evropských zemí a mnoho nebankovních věřitelů zařadilo do svých portfolií její nejrůznější varianty. Žádný z nich však nedokáže nabídnout tak výhodné podmínky a hlavně zázemí dlouhodobě působící a stabilní společnosti.

Půjčka ihned se pyšní velmi rychlým schvalovacím procesem a fixními poplatky, díky kterým budete mít okamžitý přehled o celkové splatné částce. Komplikovaný výpočet úroků se v případě mikroúvěru od Ferratum nekoná a výši poplatků si můžete prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti Ferratum Czech s.r.o. (člen finanční skupiny Ferratum Group).

Bonita ani majetek nehrají roli

Maximální výše půjčky dosahuje 10 000 Kč a doba splatnosti 45 dní. Tu je možno až třikrát prodloužit o 15 dní. Doklad o výši příjmů a ručení majetkem není potřeba. Jednodušší způsob, jak se dostat z finanční tísně zkrátka neexistuje…

A abychom nezapomněli, SMS půjčka lez získat prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz.