Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Hledáte specialistu na komerční nemovitosti? Vsaďte na RE/MAX!

Skočili jste rovnýma nohama do podnikání, nebo jen rozšiřujete své obchodní aktivity a máte zálusk na novou kancelář, výrobní halu nebo sklad? Nenechte se odradit nepřejícným okolím, ceny komerčních nemovitostí jsou tiž stále velmi nízko a obrátíte-li se s vašimi požadavky na profesionály, rozhodně neodejdete s prázdnou. Nemáte-li s koupí žádné zkušenosti, měla by být spolupráce s odborníky povinnost. A znáte na trhu s realitami fundovanější značku než RE/MAX?

Společnost RE/MAX se v oboru komerčních nemovitostí pohybuje více než 40 let a působí téměř na celém světě. O komplexní zákaznické služby se stará více než 3000 zkušených pracovníků, kteří od roku 2012 pomáhají také českým zákazníků. Česká pobočka nese název RE/MAX COMMERCIAL GROUP (RCG) a cílí na kanceláře, administrativní budovy, sklady, výrobní areály, hotely, penziony, maloobchodní plochy a pozemky. V širokém portfoliu doplňkových služeb nechybí analytické a expertní služby, poradenství a specializovaná školení. V případě potřeby můžete využít také technologický a technický audit, tržní cenovou analýzu a poradenství v segmentu finanční a daňové optimalizace.

Komerční nemovitosti, které má RCG aktuálně v nabídce, si můžete prohlédnout na webu www.remax-commercial.cz. Reality jsou rozděleny do konkrétních kategorií a u žádné položky nechybí detailní informace a kontaktní formulář. Nepodaří-li se vám na webu vyhledat nic, co by splňovalo vaše požadavky, obraťte se na některého z makléřů (kontaktní údaje na obchodní specialisty najdete v sekci „náš tým“).

Vzhledem k nedávným povodním jsou stále velmi nízko především ceny komerčních nemovitostí, které byly živlem zasaženy. Specialisté z RCG vám pomohou najít vhodnou alternativu k prostorám, o které jste v důsledku povodní přišli, případně pro vás najdou nemovitost, jejíž majitel ji již nechce v budoucnu využívat. Nepromeškejte svou příležitost a nakopněte své podnikání – prodej komerčních nemovitostí prostřednictvím RCG je vaše velká šance!