Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Hledáte specialistu na komerční nemovitosti? Vsaďte na RE/MAX!

Skočili jste rovnýma nohama do podnikání, nebo jen rozšiřujete své obchodní aktivity a máte zálusk na novou kancelář, výrobní halu nebo sklad? Nenechte se odradit nepřejícným okolím, ceny komerčních nemovitostí jsou tiž stále velmi nízko a obrátíte-li se s vašimi požadavky na profesionály, rozhodně neodejdete s prázdnou. Nemáte-li s koupí žádné zkušenosti, měla by být spolupráce s odborníky povinnost. A znáte na trhu s realitami fundovanější značku než RE/MAX?

Společnost RE/MAX se v oboru komerčních nemovitostí pohybuje více než 40 let a působí téměř na celém světě. O komplexní zákaznické služby se stará více než 3000 zkušených pracovníků, kteří od roku 2012 pomáhají také českým zákazníků. Česká pobočka nese název RE/MAX COMMERCIAL GROUP (RCG) a cílí na kanceláře, administrativní budovy, sklady, výrobní areály, hotely, penziony, maloobchodní plochy a pozemky. V širokém portfoliu doplňkových služeb nechybí analytické a expertní služby, poradenství a specializovaná školení. V případě potřeby můžete využít také technologický a technický audit, tržní cenovou analýzu a poradenství v segmentu finanční a daňové optimalizace.

Komerční nemovitosti, které má RCG aktuálně v nabídce, si můžete prohlédnout na webu www.remax-commercial.cz. Reality jsou rozděleny do konkrétních kategorií a u žádné položky nechybí detailní informace a kontaktní formulář. Nepodaří-li se vám na webu vyhledat nic, co by splňovalo vaše požadavky, obraťte se na některého z makléřů (kontaktní údaje na obchodní specialisty najdete v sekci „náš tým“).

Vzhledem k nedávným povodním jsou stále velmi nízko především ceny komerčních nemovitostí, které byly živlem zasaženy. Specialisté z RCG vám pomohou najít vhodnou alternativu k prostorám, o které jste v důsledku povodní přišli, případně pro vás najdou nemovitost, jejíž majitel ji již nechce v budoucnu využívat. Nepromeškejte svou příležitost a nakopněte své podnikání – prodej komerčních nemovitostí prostřednictvím RCG je vaše velká šance!