Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Bezzákladové betonové oplocení – nejjednodušší a nejlevnější cesta ke krásnému plotu

Víte, na čem ulpí zrak vašich návštěvníků ještě před tím, než je pustíte do domu? Tipujete-li plot, máte stoprocentní pravdu. Multifunkční stavební prvek to nemá jednoduché a nejenže označuje, kde začíná a končí vaše panství – zároveň musí reprezentovat a v neposlední řadě vám zajistit dostatek soukromí. A pokud to váš stávající nezvládá, máte nejvyšší čas ho vyměnit. Buďte nároční a vyžadujte od svého nového plotu kombinaci všech nezbytných vlastností. Musí být odolný, krásný a cenově dostupný. A nebylo by od věci, kdybyste jeho montáž zvládli sami a to velmi rychle. Ale který typ plotu splňuje všechny zmíněné předpoklady? Ten z betonu!

Betonové ploty z prefabrikovaných prvků jsou v posledních letech v kurzu. S přihlédnutím k jejich pozitivům ale není divu. Jejich využití v praxi je velmi pestré:

  • oplocení rodinných domů
  • oplocení průmyslových objektů
  • stavba dělících stěn
  • dekorativní oplocení zahrad

Betonové ploty vynikají především nulovou údržbou a životností, která přesahuje 30 let. Již v základní, typicky betonové barvě betonové oplocení velmi dobře, ale je jen na vás, jestli zvolíte jakoukoliv jinou barvu. Na beton lze aplikovat libovolný odstín a neméně dobře vypadá v kombinaci s ostatními stavebními materiály (např. se dřevem). Povrch dílců betonového plotu může být drsný i sametově měkký – opět záleží pouze na vašem vkusu.

Betonový plot

Jak probíhá stavba betonového plotu?

Betonové oplocení již na první pohled evokuje pocit bezpečí. Dílce se vyrábí v takových rozměrech, aby bylo možno postavit oplocení od výšky 25 cm do 3 m. Jejich přední strana je vždy strukturovaná a zadní hladká. Díky možností vzájemné kombinace lze postavit originální oplocení, které perfektně koresponduje s objektem. A jak jsme již uvedli výše, stavba je rychlá a jednoduchá – stačí usadit desky mezi sloupky ve tvaru H. Vzhledem k tomu, že není nezbytná betonáž základní desky, se při stavbě betonového plotu ušetří nemalé množství finančních prostředků.

Tak co vy na to? Uchvátily vás vlastnosti a vzhled betonového plotu natolik, že jste se rozhodli stavět? V tom případě se nezapomeňte podívat na betonové ploty od MIMA ploty s.r.o., které vás utvrdí o správném rozhodnutí. Více na www.betonoveploty.cz.