Bezzákladové betonové oplocení - nejjednodušší a nejlevnější cesta ke krásnému plotu

Bezzákladové betonové oplocení - nejjednodušší a nejlevnější cesta ke krásnému plotu

Víte, na čem ulpí zrak vašich návštěvníků ještě před tím, než je pustíte do domu? Tipujete-li plot, máte stoprocentní pravdu. Multifunkční stavební prvek to nemá jednoduché a nejenže označuje, kde začíná a končí vaše panství – zároveň musí reprezentovat a v neposlední řadě vám zajistit dostatek soukromí. A pokud to váš stávající nezvládá, máte nejvyšší čas ho vyměnit. Buďte nároční a vyžadujte od svého nového plotu kombinaci všech nezbytných vlastností. Musí být odolný, krásný a cenově dostupný. A nebylo by od věci, kdybyste jeho montáž zvládli sami a to velmi rychle. Ale který typ plotu splňuje všechny zmíněné předpoklady? Ten z betonu! Betonové ploty z prefabrikovaných prvků jsou v posledních letech v kurzu. S přihlédnutím k jejich pozitivům ale není divu. Jejich využití v praxi je velmi pestré:
  • oplocení rodinných domů
  • oplocení průmyslových objektů
  • stavba dělících stěn
  • dekorativní oplocení zahrad
Betonové ploty vynikají především nulovou údržbou a životností, která přesahuje 30 let. Již v základní, typicky betonové barvě betonové oplocení velmi dobře, ale je jen na vás, jestli zvolíte jakoukoliv jinou barvu. Na beton lze aplikovat libovolný odstín a neméně dobře vypadá v kombinaci s ostatními stavebními materiály (např. se dřevem). Povrch dílců betonového plotu může být drsný i sametově měkký – opět záleží pouze na vašem vkusu. Betonový plot

Jak probíhá stavba betonového plotu?

Betonové oplocení již na první pohled evokuje pocit bezpečí. Dílce se vyrábí v takových rozměrech, aby bylo možno postavit oplocení od výšky 25 cm do 3 m. Jejich přední strana je vždy strukturovaná a zadní hladká. Díky možností vzájemné kombinace lze postavit originální oplocení, které perfektně koresponduje s objektem. A jak jsme již uvedli výše, stavba je rychlá a jednoduchá – stačí usadit desky mezi sloupky ve tvaru H. Vzhledem k tomu, že není nezbytná betonáž základní desky, se při stavbě betonového plotu ušetří nemalé množství finančních prostředků. Tak co vy na to? Uchvátily vás vlastnosti a vzhled betonového plotu natolik, že jste se rozhodli stavět? V tom případě se nezapomeňte podívat na betonové ploty od MIMA ploty s.r.o., které vás utvrdí o správném rozhodnutí. Více na www.betonoveploty.cz.

Publikováno: 04. 06. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: betonové oplocení | betonové ploty | stavba betonového plotu