Investice do gastrozařízení můžete výrazně snížit nákupem v bazaru

Investice do gastrozařízení můžete výrazně snížit nákupem v bazaru

Restaurace na úrovni, stylová kavárna nebo fastfood levnými a přesto velmi chutnými jídly. Gastro byznys vždy měl a bude mít budoucnost, protože stravování venku nepatří mezi trendové záležitosti, které pominou. A pokud svůj podnikatelský plán důkladně promyslíte, pravděpodobně budete úspěšní. Zdaleka největší problém však představuje realizace, která se nese v duchu vysokých investic. Nejde jen o renovaci prostor, které si můžete pronajmout, ale také o nákup gastro zařízení a dalšího vybavení, bez kterého se žádná restaurace neobejde. Zadarmo rozhodně není ani vybavení pro zmíněné fastfoody. Fritéza, gril na gyros, lednice, mrazák, nerezový dřez, kávovar... máme pokračovat? Cena za základní vybavení se může „vyhoupnout „ až na několik set tisíc korun, což začínajícího podnikatele příliš nepotěší. Navíc musíte stále počítat s rizikem, že se váš byznys nerozjede tak rychle, jak jste původně předpokládali...

V gastro bazaru ušetříte desítky tisíc

Na druhou stranu vás od podnikání v gastronomii nechceme odradit. Naopak vám prozradíme možné řešení, díky kterému počáteční investici výrazně snížíte. Vzpomínáte si na reklamní slogan „proč kupovat nové, když je zítra ojeté“? To samé totiž platí i v gastronomii a nákupem v gastro bazaru můžete ušetřit spoustu peněz.

Vyberte si bazarové, ale kvalitní zařízení a vybavení za skvělé ceny

Navštivte online gastro bazar - Gastrocentrum-Písek s.r.o. a porozhlédněte se v široké nabídce bazarového gastro zařízení. K mání je vše, bez čeho se váš budoucí podnik neobejde – digestoře, dřezy, grily, myčky, mikrovlné trouby, nářezové stroje, nádobí a spoustu dalších věcí. A přestože jde o použité zboží, je v perfektním stavu a především za nesrovnatelně nižší cenu. S výběrem gastro vybavení vám vyškolení pracovníci rádi poradí a navrhnou optimální řešení na míru. V rámci komplexních služeb můžete využít také montáž na místě provozovny. Téměř vše je skladem a připraveno k okamžité expedici. Záruční servis je samozřejmostí a radost budete mít i z pozáručního servisu.

Publikováno: 14. 03. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: gastro bazar | gastro vybavení | gastro vybavení bazar | gastro zařízení