Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Bronzer pro zdravě vypadající opálení

Kdo by nechtěl hned zkraje jara vypadat krásně opáleně? Sluníčko je samozřejmě tím základním zdrojem a vždycky bude při opalování na prvním místě. Kam ovšem slunce nemůže, tam si pomůžeme sami. V 21. století už tak trošku umíme „poručit větru dešti“, v čemž nám vydatně pomáhají moderní vymoženosti. Jednou z nich je například i bronzer, který dodá naší pleti zdravě vyhlížející opálení a zároveň poskytuje hydrataci a svěžest.

Jeho předností není pouze to, že vaší pleti dodá příjemný nádech opálení, ale především to, že působí současně i jako prostředek, který má velmi pozitivní zdravotní účinky. Což je například hydratace pleti, bezesporu nejužitečnější věc, kterou své pokožce můžete nabídnout. Slunce, znečištěné prostředí, špatná životospráva, ale i věk naši kůži zvolna vysušují – začne stárnout a tvoří se vrásky. Jediné, co v tu chvíli může naši pleť opět rozjasnit a oživit, je pravidelná hydratace.

Samoopalovací sprej od YVY® PURE právě mimo svůj základní samoopalovací prvek současně pleť hydratuje, to znamená, že pleť vypadá mladší, zdravější a krásnější.

Není pravidlem, že kosmetický prostředek, který nás v jakémkoli směru zkrášluje, působí na pleť zároveň jako elixír. Neškodí jí, nevyvolává žádné negativní reakce, naopak dodává pleti jas a svěžest. Navíc se produkt vyrábí ve velmi pěkném moderním designu a je praktický, můžete ho mít v podstatě neustále u sebe, doma nebo kdekoli na cestách. A rozhodně se jím netěší pouze ženy – bronzer je určen pro dámy i pány! Není přece žádné tajemství, že dnes o své tělo (ve fitcentrech, pohybem na vzduchu a zdravým stravováním) i o pleť (kvalitními kosmetickými výrobky) velmi intenzivně pečují i muži.

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.