Business English od MotivP: Konečně efektivní online kurzy obchodní angličtiny

Business English od MotivP: Konečně efektivní online kurzy obchodní angličtiny

Bez znalosti cizích jazyků se v dnešním světě obejde jen málokdo. Tím spíš, pokud se pohybujete ve sféře mezinárodního obchodu a často se stýkáte se zahraničními obchodními partnery. V posledních dvou dekádách hraje prim angličtina, na kterou se během socialistické éry poněkud (cíleně) zapomínalo. Jenomže co když jste ve školních lavicích nedávali pozor a nyní máte strach o svou dobře placenou pozici.?Lidí, kteří hovoří plynně anglicky a měli by o vaše místo zájem, je víc než dost. Anebo vám jen vaše jazykové znalosti nestačí a cítíte se trapně vždy, když máte ze sebe vypravit jednoduchou větu? Máme pro vás dobrou zprávu. Nikdy není dost pozdě, abyste svou obchodní angličtinu vypilovali k dokonalosti či jinou požadovanou úroveň. Čas jsou peníze a vy nepatříte k lidem, kteří mohou marnit odpoledne v klasických kurzech. Potřebujete efektivní řešení, a to vám poskytne známá brněnská agentura Motiv P. Její nabídka virtuálních kurzů zahrnuje také obchodní angličtinu (Business English). A nutno podotknout, že se rozhodně nejedná o nicneříkající fráze. Proč si to komplikovat a učit se spoustu zbytečných slovíček a frází, které v praxi nevyužijete? V rámci Business English v režii agentury MotivP má výuka jazyka tak trochu jinou podobu. Možná jste si doposud mysleli, že je vaše stávající úroveň angličtiny dostačující, ale skutečně byste zabodovali při jednání s důležitým obchodním partnerem nebo na pohovoru? Buďme však trochu konkrétnější. V nabídce virtuálních kurzů najdete následující varianty:
  • Presentations
  • Telephoning
  • Meetings
  • Conversations
Online kurz Business EnglishPresentations obsahuje celkem 15 lekcí, v rámci kterých se naučíte vhodné fráze k zahájení prezentace, odpovídání na otázky, prezentování čísel a grafů, zdůraznění nejdůležitějších bodů, shrnutí tématu a dalším souvisejícím situacím. Online kurz Business EnglishTelephoning se také skládá z 15 lekcí a jsou v něm shrnuty fráze, které je dobré znát například při přijímaní hovorů, domlouvání schůzek, zvládání námitek, oslovování druhých a vedení konferenčních hovorů. Online kurz Business EnglishMeetings čítá 15 lekcí, ve kterých se naučíte fráze potřebné při domlouvání schůzek, vysvětlování, vyjádření (ne)souhlasu, vyjednávání a dosahování kompromisu. Online kurz Business EnglishConversation obsahuje celkem 19 lekcí, které jsou zaměřeny na problematiku představování, rozloučení, small talk, rozhovoru o zaměstnání/podnikání či nabídku pomoci.

V čem jsou virtuální kurzy obchodní angličtiny lepší než docházka do jazykové školy?

Možná vás napadlo, v čem konkrétně je řešení od MotivP výhodnější. Časovou úsporu jsme již zmínili výše – nebudete muset nikam dojíždět a přizpůsobovat si svůj nabitý program. Dalším, a dost možná i podstatnějším důvodem, je ale efektivita. Obsah kurzů je navržen tak, aby odpovídal vašim potřebám. Sami si vyberete lekci, která je pro vás aktuální a naučíte/zopakujete si jen vybrané fráze. Navíc se k nim můžete kdykoliv vrátit – virtuální kurzy jsou dostupné nonstop a lze je spustit na libovolném zařízení s připojením na internet. Ať už jste na cestě na meeting, doma nebo kdekoliv jinde, budete mít Business English k dispozici. Své nově nabyté znalosti si následně ověříte v testu. Dalším lákadlem je velmi příjemná cena, která je oproti klasickým kurzům v jazykové škole mnohonásobně nižší. Přesto se můžete spolehnout na vysokou kvalitu – kurzy zpracovali profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si některý (anebo rovnou všechny) z kurzů a posuňte svou úroveň na „higher level“. Další informace najdete na www.motivp.com.

Publikováno: 04. 03. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: business english | online kurzy obchodní angličtiny