Sportovní výživa pro milovníky posilovny

Sportovní výživa pro milovníky posilovny

Obdivujete mohutné a vyrýsované svaly známých kulturistů, jako je Ronnie Coleman a v pokoji vám visí plakáty Arnolda Schwarzeneggera z doby, kdy se honosil titulem Mr.Olympia? Tito lidé patří k těm nejlepším z nejlepších a za jejich úspěchem stojí tisíce hodin v posilovně a samozřejmě i spousta odříkání. Chcete-li se alespoň přiblížit k tomu, jak vypadají nejlepší kulturisté světa, budete muset svůj život od základů změnit. A ruku na srdce – málokdo z nás může (a chce) trávit čas v monotónním koloběhu posilování, správné stravy a dostatečného množství spánku. Pokud však chcete přeměnit nadbytečné kilogramy ve svaly (či naopak pár kilo svalů nabrat) a jste pevně rozhodnutí, že do své „přeměny“ dáte vše, co bude ve vašich silách, poradíme vám, jak toho dosáhnout mnohem rychleji.

Bez sportovní výživy viditelných výsledků nedosáhnete

Na začátek je na místě zdůraznit, že sportovní výživa nemá nic společného se zakázanými látkami (anaboliky). Jedná se o přírodní přípravky, které již v našem těle jsou, avšak ne v dostatečném množství. Bohužel ne každý má ty správné předpoklady ke svalnaté a vyvážené postavě. Sportovní výživa je proto pro mnoho lidí jedinou možností, jak dosáhnout skutečně viditelných výsledků. Zajímáte-li se o posilování delší dobu, pravděpodobně jste již četli, že se lidé dělí do několika skupin, v závislosti na typu jejich muskulatury, tedy na ektomorfní, mezomorfní a endomorfní typy. První skupina (ektomorfové) má problémy s přibíráním svalové hmoty, zatímco lidem z té poslední (endomorfové) dá spoustu práce přeměnit tuky ve svaly.

Sportovní výživa pro profesionály i amatéry

Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků v rekordním čase, poraďte se s osobním trenérem. Ten vám ukáže nejen všechny základní techniky posilování, ale také vysvětlí, která sportovní výživa je pro vás nejvhodnější. Docházíte-li do posilovny delší dobu a nedaří se vám dosáhnout očekávaných výsledků, i v tomto případě bude na místě správně zvolená sportovní výživa. Lidské tělo není stroj a bez správného množství potřebných látek své limity neposunete. Široký výběr kvalitních přípravků najdete na sportnutrition.cz. Pravidelné akce, slevy a rychlé dodání potěší každého sportovce.

Publikováno: 24. 06. 2012

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: aminokyseliny | kreatin | levný kreatin | posilování | proteiny | sport | sportovní výživa