Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Mary spustila módní blog. A je to bomba!

Jaro se nám vrátilo a pokud jste to ještě nezaznamenali, je načase otevřít okenice a pustit dovnitř trochu sluníčka. A stejně tak je vhodná doba vyřadit všechny huňaté svetry a zimní bundy a nahradit je jarní garderóbou. Nevíte si snad rady a neradi byste šlápli vedle? Nechcete-li splynout s davem, ale naopak určovat módní trendy, určitě se vám bude hodit trocha inspirace. A kde jinde ji hledat, než u někoho, kdo se módou živí – u Mary-Fashion.cz. Oblíbený prodejce se chlubí bohatou nabídkou stylového oblečení pro muže i ženy a nedávno začal blogovat.

Blog, který si ženy zamilují (a muži si ho budou po večerech tajně číst)

Čerstvě spuštěný blog o módě najdete na mary-moda.cz a rozhodně byste ho neměli nechat bez povšimnutí. A to ani v případě, že se v nejnovějších trendech orientujete docela dobře. Blog je sice ve vodách internetu poměrně krátkou dobu, ale Mary ho již stihla naplnit spoustou zajímavých článků, které souvisí nejen s aktuálním sortimentem v e-shopu mary-fashion.cz, ale pojednávají i o obecných a velmi zajímavých tématech. Pokud vás zajímá, jak dosáhnout elegance francouzských žen, jakým způsobem nosit džínovou košili a další módní rady, jste na správném místě.

Neméně zajímavé jsou i postřehy ze světa módy, díky kterým se dostanete přímo do centra dění. Dozvíte se o nejčastějších prohřešcích, na které Mary narazila během jarní procházky, ale také které barvy letos letí (a které jsou totálně „out“). Samostatné sekce dostaly i módní doplňky a líčení. I ty se vám budou jistě hodit.

Shrnuto a podtrženo, opět musíme uznat, že na té Mary něco je. Je radost číst hodnotné a poutavé články od někoho, který píše o tom, čemu rozumí. A Mary módu očividně miluje…