S umělou kosmetikou přirozené krásy nikdy nedosáhnete

S umělou kosmetikou přirozené krásy nikdy nedosáhnete

Chemie je už pár let pořádně out a frčí produkty s přízviskem „přírodní“. Není divu, většina z nás měla to štěstí a viděla, jakou paseku dokáže po pár letech pravidelné užívání nešetrné kosmetiky napáchat. Přírodní kosmetika je jiná. Vyrábí se s ohledem na přírodní prostředí a samozřejmě i nás, lidskou populaci. Navíc se netestuje na zvířatech, což také není k zahození. Popularitě přirozených látek nahrává i fakt, že je po staletí využívali i naši předkové. A ti, jak známo, byli v mnoha ohledech mnohem moudřejší, než současná generace. S rostoucí oblibou bylinné kosmetiky se však (snad) blýská na lepší časy. Skvělým příkladem může být luxusní značka Heathcote & Ivory.

Dopřejte svému tělu to nejlepší

Heathcote & Ivory je šetrná bylinná kosmetika, která spojuje dokonalou péči o tělo a relaxaci. Nabídka produktů je skutečně pestrá a vybere si z ní opravdu každý. Výrobce nabízí tělové krémy a pudry, krémy na ruce, sprchové gely a mýdla, balzámy na rty a další přípravky, bez kterých se v rámci každodenní hygieny neobejdete. Nechybí ani produktová řada pro muže a děti a speciální dárkové sady, které se hodí ke každé příležitosti. Vyměníte-li umělou kosmetiku za přírodní produkty, vaše pokožka se vám odvděčí mladistvým a zdravým vzhledem.

Luxusní bylinnou kosmetiku si můžete každý

Heathcote & Ivory vyrábí i oblíbené vonné sáčky a vonné pokojové esence. Ty dokáží v interiéru pravé divy a dodají bydlení nezaměnitelnou atmosféru. Vaše šatna, nebo rovnou celá domácnost, může vonět po anglické levanduli, divoké sedmikrásce, květu hrachoru a frézie nebo zimolezi. Luxusní bylinnou kosmetku, která se prodává v USA, Francii, Itálii, ale i Saudské Arábii, seženete ve významných obchodních střediscích nebo z pohodlí domova na heathcote-ivory.cz. Zmíněný internetový obchod nabízí prakticky kompletní sortiment a to navíc za nižší ceny, než na jaké narazíte u kamenných prodejců. V tomto případě se nákup přes internet skutečně vyplatí. Ovšem pozor, jakmile některý z produktů Heathcote & Ivory vyzkoušíte, pravděpodobně už nikdy nebudete chtít jiný :-)

Publikováno: 14. 02. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: bylinná kosmetika | heathcote & ivory | vonné esence | vonné sáčky