Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nej dárek: Dárkový průkaz do luxusního wellness & spa hotelu v Luhačovicích

Chcete potěšit partnera krásným dárkem, ale máte pocit, že již všechno má? Mnohem lepší než klasické dárky jsou zážitky. A dárkovým průkazem na wellness pobyty ve vyhlášeném hotelu v největších moravských lázních Luhačovice zaručeně neuděláte chybu. Balíček je navíc určen pro dvě osoby, takže si kombinaci chutného jídla, relaxace a hýčkání užijete společně.

Dárkový poukaz na wellnes pobyt nabízí vyhlášený wellness & spa hotel Augustiniánský dům. Provozovatelé čtyřhvězdičkového komplexu umožňují zakoupení zážitkových průkazů a produktů v rámci nové značky Augustinian LIFE. Kromě zážitků najdete v kolekci také jedinečné dekorace a interiérové doplňky, se kterými si doma navodíte atmosféru podobnou té v hotelu.

Vraťme se však ještě k pobytu v hotelu Augustiniánský dům. Wellness balíček zahrnuje uvítací nápoje v lobby baru, ubytování v některém z komfortně zařízených a klimatizovaných pokojů dle vlastního výběru, bohatou snídani s výhledem na krásnou zahradu, odpolední občerstvení v lobby baru, chutnou tříchodovou večeři a neomezený vstup do wellness & spa centra. Na pokoji vás budou čekat župánky a pantofle. Zaparkovat můžete přímo v areálu hotelu.

Augustiniánský dům není klasický hotel, ve kterém si užijete pár dní relaxace a poté se vrátíte zpět do své každodenní rutiny. Je to místo s unikátní atmosférou – budete se zde cítit jako na luxusní návštěvě u hodně dobrých a milých známých. Alespoň tak zní jedno z mnoha pozitivních hodnocení.

Kromě špičkového wellness & spa centra se okamžitě zamilujete také do vyhlášené zahrady šesti smyslů. Ve stylovém prostředí zapomenete na starosti všedních dní, najdete novou inspiraci a doplníte si chybějící energii.

Chcete se o výhodných balíčcích dozvědět více? Informace a možnost nákupu online najdete na www.augustinian-life.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *