Móda

SOS Eyewear – dokonalé brýle, které nosí i Bear Grylls

Sluníčko dokáže být velmi nepříjemné. Neobejdeme se bez něj a když prší, usilovně si přejeme, aby na nás zase co nejdříve zpoza mraků vykouklo. Sotva však vystrčí své nenechavé paprsky, snažíme se před nimi všemi způsoby chránit. Okna cloníme žaluziemi, terasu zase markýzou. Ale co mimo domov? Bez slunečních brýlí to zkrátka někdy nejde a my vám představíme značku, která snoubí kvalitu, inovace a stylový design. Seznamte se s SOS Eyewear!

Jak to dopadne, když se předevšímvyužívají hlavně na vývoj a ne na marketingové pozlátko?

Značka SOS Eyewear vznikla v roce 2002 v USA a její prezident Scott D. Smith se rozhodl jít jinou cestou než konkurence. Namísto obrovských investic do marketingu raději investoval do inovací a kvalitních materiálů. A přestože zatím v Evropě SOS Eyewear nepatří k nejznámějším brandům, ve své rodné zemi sklidila úspěch v řadách sportovců, v armádě a ochranných složkách. Kvalitu výkonnostních brýlí SOS Eyewear posvětily i známé osobnosti. Za zmínku stojí Bear Grylls, který se proslavil pořady o přežití (např. Man vs Wild, Worst Case Scenario nebo Escapce From Hell).

SOS Eyewear má pro každého něco

SOS brýleNabídka brýlí značky SOS Eyewear je velmi pestrá a je jen na vás, jestli si vyberete polarizační brýle pro běžné nošení, nebo speciální model vhodný pro specifické sportovní aktivity.

Na své si přijdou motorkáři (brýle na motorku koupíte na soseyewear.cz), snowboardisté či milovníci extrémních sportů. Nechybí ani sportovní brýle, které oceníte při cyklistice. Za zmínku stojí i také ergonomicky navržená edice SOS TECH, která poskytuje celodenní ochranu před infračerveným a UV zářením, modely s vyměnitelnými skly a v neposlední řadě také populární pilotky s klasickým „Aviator“ designem.

SOS Eyewear nejsou obyčejné sluneční brýle. Jde o technologickou špičku, která vám poskytne maximální komfort, ochrání váš zrak a zároveň se díky ní budete cítit stylově. U nás je koupíte na www.soseyewear.cz!