Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

CAREXA Servis: Špičkový autoservis, kde vám auto opraví, přezují i přestaví na LPG

Pokud vás napadlo, že svůj vůz přestavíte na plyn, ale odrazuje vás představa neustálých technických problémů, pravděpodobně jste problematiku konzultovali s někým, kdo se obrátil na nekvalifikovaný servis. Pod taktovkou specialistů s mnohaletými zkušenostmi je výsledek naopak velmi spolehlivý a nebude vám dělat zbytečné vrásky. Své o tom ví odborníci z pražského CAREXA Servisu. Nabízí komplexní servis a v oboru přestavby na LPG patří ke špičce.

LPG přestavby téměř všech typů vozidel

CAREXA servis se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jestli jste si právě pořídili vysněný americký pick-up Dodge RAM, nebo řešíte spotřebu u úplně jiného vozidla. Zapomeňte na špatné zkušenosti lidí, kteří svůj automobil svěřili servisu bez patřičných zkušeností – v renomovaném pražském servisu je přestavba rychlá, důkladná a maximálně bezpečná. Kvalifikovaní technici vždy berou zřetel na technický stav vozu a díky moderní diagnostice provádí přesnou montáž i následné naladění řídící jednotky. Výsledek hovoří za vše – automobil, jež je mnohem ohleduplnější k peněžence i životnímu prostředí. O ztrátě výkonu přitom nemůže být řeč.

Vraťte svému vozu vynikající kondici

Přestavbou LPG nabídka servisních služeb CAREXA Servisu teprve začíná. V rámci komplexního pneuservisu zajišťuje přezutí, vyvážení a opravu pneumatik pro všechny typy vozidel, ale také montáž, diagnostiku, kalibrace a opravy TMPS. Nabídka servisních služeb pak zahrnuje základní procedury v podobě výměny kapalin i náročnější práce včetně přípravy na STK. Kompletní přehled najdete na carexaservis.cz.

A ještě něco. Společnost CAREXA Servis se zapojila do projektu Zelená firma a rozšířila své aktivity o možnost likvidace baterií a drobných vysloužilých elektrospotřebičů. Více se dozvíte na carexaservis.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *