CAREXA Servis: Špičkový autoservis, kde vám auto opraví, přezují i přestaví na LPG

CAREXA Servis: Špičkový autoservis, kde vám auto opraví, přezují i přestaví na LPG

Pokud vás napadlo, že svůj vůz přestavíte na plyn, ale odrazuje vás představa neustálých technických problémů, pravděpodobně jste problematiku konzultovali s někým, kdo se obrátil na nekvalifikovaný servis. Pod taktovkou specialistů s mnohaletými zkušenostmi je výsledek naopak velmi spolehlivý a nebude vám dělat zbytečné vrásky. Své o tom ví odborníci z pražského CAREXA Servisu. Nabízí komplexní servis a v oboru přestavby na LPG patří ke špičce.

LPG přestavby téměř všech typů vozidel

CAREXA servis se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jestli jste si právě pořídili vysněný americký pick-up Dodge RAM, nebo řešíte spotřebu u úplně jiného vozidla. Zapomeňte na špatné zkušenosti lidí, kteří svůj automobil svěřili servisu bez patřičných zkušeností – v renomovaném pražském servisu je přestavba rychlá, důkladná a maximálně bezpečná. Kvalifikovaní technici vždy berou zřetel na technický stav vozu a díky moderní diagnostice provádí přesnou montáž i následné naladění řídící jednotky. Výsledek hovoří za vše – automobil, jež je mnohem ohleduplnější k peněžence i životnímu prostředí. O ztrátě výkonu přitom nemůže být řeč.

Vraťte svému vozu vynikající kondici

Přestavbou LPG nabídka servisních služeb CAREXA Servisu teprve začíná. V rámci komplexního pneuservisu zajišťuje přezutí, vyvážení a opravu pneumatik pro všechny typy vozidel, ale také montáž, diagnostiku, kalibrace a opravy TMPS. Nabídka servisních služeb pak zahrnuje základní procedury v podobě výměny kapalin i náročnější práce včetně přípravy na STK. Kompletní přehled najdete na carexaservis.cz. A ještě něco. Společnost CAREXA Servis se zapojila do projektu Zelená firma a rozšířila své aktivity o možnost likvidace baterií a drobných vysloužilých elektrospotřebičů. Více se dozvíte na carexaservis.cz.

Publikováno: 09. 10. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam