Inzerce práce zdarma? Zkuste to na JenPráce.cz!

Inzerce práce zdarma? Zkuste to na JenPráce.cz!

Sehnat slušně placenou práci je prý v dnešní době velmi složité a to samé údajně platí i o brigádě. Na druhou stranu má ale podobný problém i spousta zaměstnavatelů, kteří naopak neví, kde rychle sehnat spolehlivou pracovní sílu... Vypadá to, že zástupci z obou skupin hledají na špatném místě a přitom je to tak jednoduché. Stačí vyťukat adresu nového pracovního portálu JenPráce.cz a zadat inzerát. Důvodů, proč využívat právě tento portál, je hned několik – velmi vysoká návštěvnost a především skutečnost, že je veškerá inzerce zcela zdarma. Podělíme se s vámi o názory několika uživatelů, kteří práci hledali i zadávali.

Jana B., studentka (Ostrava)

Měla jste čerstvě po zkouškovém období a protože jsem se nechtěla „flákat“, začala jsem hledat brigády pro studenty. Myslela jsem, že budu muset odcestovat do zahraničí (což se mi nechtělo), ale nakonec jsem brigádu na léto našla velmi rychle. Portál JenPráce.cz nabízí dostatek zajímavých příležitostí v rámci celé republiky, ale nechybí ani brigády v zahraničí, což ocenili někteří mí přátelé. Letní brigádu jsem získala během prvního dne a příští rok půjdu „na jistotu“. Těm, kteří nenajdou brigádu, která jim vyhovuje, doporučuji přihlášení k odběru novinek – perfektní služba, díky které budete mít přehled o nových nabídkách jako první.

Ladislav W., majitel autoservisu (Praha)

V rámci rozšiřování pracoviště jsem sháněl kvalifikované pracovní síly. Přestože jsem nabízel nadstandardní platové ohodnocení, úřad práce mi neposlal žádné vyhovující uchazeče. Zadal jsem tedy nabídku na JenPráce.cz (do kategorie práce Praha) a během několika hodin se mi ozvalo hned několik lidí. Vyčkal jsem týden a nakonec si vybral z téměř dvacítky uchazečů ty, kteří požadavkům maximálně vyhovovali. Inzertní portál mi ušetřil spoustu času a vlastně i peněz – za inzerát jsem nikomu nemusel platit ani korunu.

Adam C., obchodní zástupce (Brno)

Práce obchodního zástupce není žádný med a málokterý zaměstnavatel nabízí slušnou motivaci. Vystřídal jsem jich hned několik, ale až na JenPráce.cz jsem narazil na firmu, která si dobrých obchoďáků váží. Vše proběhlo mnohem rychleji, než jsem byl doposud zvyklý a podotýkám, že jsem v minulosti měnil zaměstnavatele mnohokrát. Tak co vy na to? Ať už jste v pozici zaměstnavatele, který hledá spolehlivou pracovní sílu, nebo naopak hledáte brigádu či atraktivní místo, máte šanci. Proč to nezkusit, když je to zdarma?