Catering ve veganském či zero waste stylu: Ukažte hostům, že i zdravá strava může skvěle chutnat!

Catering ve veganském či zero waste stylu: Ukažte hostům, že i zdravá strava může skvěle chutnat!

Chystáte konferenci, firemní akci nebo „jen“ větší rodinnou oslavu, ale chcete pro hosty něco mnohem lepšího než klasické menu plné uzenin, smažených a jinak nezdravých pokrmů? Příznivci zdravé, a tím spíše veganské stravy, se museli až donedávna spokojit s velmi omezenou nabídkou. A pokud se někdo rozhodl využít catering, nezbylo mu, než učinit mnohé kompromisy, protože jen málokdo dokázal sestavit atraktivní jídelníček plný zdravých a svěžích produktů.

Jde to i bez masa a nezdravých potravin!

Milovníci rostlinné stravy moc dobře vědí, že přesvědčit zaryté masožrouty, aby veganská jídla alespoň ochutnali, je úkol hodný mistra. Když to však nakonec povede, většinou uznají, že na bezmasých jídlech něco je. Ale co když se rozhodnete uspořádat sešlost pro více lidí a příprava odpovídajícího množství jídla není ve vašich silách? Nezbude vám, než se poohlédnout po někom, kdo se nelehkého úkolu svědomitě zhostí za vás. Bohaté zkušenosti s vegan a zero waste cateringem mají profesionálové ze Svačím Zdravě s.r.o. Firma se zabývá přípravou svačinek z lokálních surovin a zároveň provozuje zdravý catering v Praze.

Hostina s jídlem bez obalů je zdravá i zábavná

Pojem „vegan catering“ zřejmě vysvětlovat nemusíme – počet veganů roste závratnou rychlostí a o rostlinné stravě má základní povědomí snad každý. Ale „zero waste catering“? Pokud jste se s označením životního stylu bez tvorby odpadů nesetkali, napravte to a seznamte se. Když je jídlo zábavné, hosté si domů odnesou netušený zážitek. A je to právě zero waste catering Praha, který je vydatně nasytí, pobaví a zároveň přesvědčí v tom, že se dá žít i bez klasických potravin v obalech. Mnohé se dokonce dají nakombinovat takovým způsobem, že jedna vytvoří obal druhé. Případné zbytky jsou biologicky rozložitelné. Pokud si dost dobře nedokážete vegan či zero waste vatering představit, podívejte se na online jídelníček, který má cateringová společnost Praha na svém webu.

Publikováno: 21. 09. 2019

Kategorie: Strava

Autor: Adam