ČEMAT: Spolehlivý dodavatel doplňků pro manipulační a stavební techniku

ČEMAT: Spolehlivý dodavatel doplňků pro manipulační a stavební techniku

Provozujete stavební firmu či sklad nebo podnikáte v průmyslu? Pak jste už určitě někdy sháněli doplňky pro manipulační a stavební techniku. Sehnat spolehlivého dodavatele, který dbá na kvalitu a spokojenost zákazníků, nejen na svůj výdělek, není úplně jednoduché. Proto vám v dnešním článku doporučíme dodavatele, který vás určitě nezklame.

Společnost ČEMAT

Společnost ČEMAT sídlí ve slovenském městě Martin. Rozsah jejich služeb poskytuje nejen Slovensko, ale i celou Českou republiku. Zaměstnanci jsou zákazníkům k dispozici ve výdejním skladech, kontaktovat je lze také online. ČEMAT spolupracuje se špičkovými značkami, jako jsou třeba Bolzoni, Auramo nebo Michelin. V nabízených produktech najdete snad všechny doplňky, na jaké si vzpomenete. Jestli se v nich příliš nevyznáte a nevíte, které vybrat, nevadí. ČEMAT nabízí ke každému produktu kvalitní poradenství.

Nabídka produktů

Ptáte se, co konkrétně se dá u společnosti ČEMAT sehnat? K dispozici jsou superelastická celopryžová kola na vysokozdvižné vozíky či jinou manipulační techniku, stejně tak nosné vidlice na vysokozdvižné vozíky nebo přestavovač vidlic. Využívejte vysokozdvižné vozíky na efektivně a usnadněte si maximálně práci ve skladu, logistických centrech nebo továrně. Bohatá je nabídka pneumatik. Najdete zde pneumatiky pro stavební, zemědělské i lesnické stroje a vozy, OTR a EM pneumatiky radiální diagonální či vzdušnicové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky. K dispozici jsou také svěrací kleště, gumové pásy, sedačky do stavebních a zemědělských strojů, kolečka a kladky. O nabídce společnosti ČEMAT bychom mohli mluvit ještě dlouho. Lepší však bude, když si podrobnější informace nastudujete sami. Věříme, že najdete, co potřebujete.

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam