Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

ČEMAT: Spolehlivý dodavatel doplňků pro manipulační a stavební techniku

Provozujete stavební firmu či sklad nebo podnikáte v průmyslu? Pak jste už určitě někdy sháněli doplňky pro manipulační a stavební techniku. Sehnat spolehlivého dodavatele, který dbá na kvalitu a spokojenost zákazníků, nejen na svůj výdělek, není úplně jednoduché. Proto vám v dnešním článku doporučíme dodavatele, který vás určitě nezklame.

Společnost ČEMAT

Společnost ČEMAT sídlí ve slovenském městě Martin. Rozsah jejich služeb poskytuje nejen Slovensko, ale i celou Českou republiku. Zaměstnanci jsou zákazníkům k dispozici ve výdejním skladech, kontaktovat je lze také online.

ČEMAT spolupracuje se špičkovými značkami, jako jsou třeba Bolzoni, Auramo nebo Michelin. V nabízených produktech najdete snad všechny doplňky, na jaké si vzpomenete. Jestli se v nich příliš nevyznáte a nevíte, které vybrat, nevadí. ČEMAT nabízí ke každému produktu kvalitní poradenství.

Nabídka produktů

Ptáte se, co konkrétně se dá u společnosti ČEMAT sehnat? K dispozici jsou superelastická celopryžová kola na vysokozdvižné vozíky či jinou manipulační techniku, stejně tak nosné vidlice na vysokozdvižné vozíky nebo přestavovač vidlic. Využívejte vysokozdvižné vozíky na efektivně a usnadněte si maximálně práci ve skladu, logistických centrech nebo továrně.

Bohatá je nabídka pneumatik. Najdete zde pneumatiky pro stavební, zemědělské i lesnické stroje a vozy, OTR a EM pneumatiky radiální diagonální či vzdušnicové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky.

K dispozici jsou také svěrací kleště, gumové pásy, sedačky do stavebních a zemědělských strojů, kolečka a kladky.

O nabídce společnosti ČEMAT bychom mohli mluvit ještě dlouho. Lepší však bude, když si podrobnější informace nastudujete sami. Věříme, že najdete, co potřebujete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *