Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Proč trčet doma, když můžete na dovolenou?

Patříte k lidem, kteří nedokáží sedět doma a sledovat naučné pořady v televizi či bezcílně brouzdat po internetu? Díky cestovní agentuře New Travel ani nemusíte. Chcete-li se vydat vstříc dobrodružství a exotickým krajům, využijte lákavou nabídku zájezdů a vyrazte třeba hned. Zbývá jen jediné – rozmyslet si, kam byste se vlastně chtěli podívat. Patříte k milovníkům moře a sluníčka? Nebo snad dáváte přednost lyžování po alpských ledovcích? S New Travel máte nepřeberně mnoho možností, tak na co ještě čekáte?

 

Dovolená má mnoho podob a každý si ji užije zcela jiným způsobem. Pro někoho je ideální celotýdenní povalování na pláži, další preferuje aktivní způsob dovolené. Na newtravel.cz si máte šanci vybrat poznávací zájezdy přesně podle svého gusta. Samozřejmostí jsou last minute zájezdy za neuvěřitelně nízké ceny. New Travel patří k největším cestovním agenturám v České republice, což zaručuje skutečně kvalitní zájezdy se vším všudy. Vyberte si cílovou destinaci, způsob ubytování a zabalte si kufry. Na dovolenou můžete vyrazit třeba hned teď.

 

Ať už si vyberete poznávací zájezdy po Evropě či vsadíte na exotiku dálného východu, s New Travel v žádném případě nezatížíte rodinný rozpočet. Pro mnoho rodin jsou zájezdy otázkou celoročního či ještě delšího šetření, s New Travel si může dovolenou dopřát téměř každý.

 

Jste z nabídky zájezdů tak nadšení, že si nemůžete vybrat? Mezi nejpopulárnější destinace momentálně patří Řecko, které nabízí skvělou rekreaci pro přívržence nerušeného opalování, ale milovníky památek.  Alternativou může být nedaleké Turecko, které vás ohromí atmosférou východu. Vyberte si dovolenou svých snů a vychutnejte si ji plnými doušky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *