Cenově dostupná půjčovna strojů a zahradní techniky? Víme, kde ji najdete!

Cenově dostupná půjčovna strojů a zahradní techniky? Víme, kde ji najdete!

Máte před sebou drobné stavební či zahradní úpravy? Stavební, ani zahradní techniku si nemusíte hned kupovat. Při občasném či dokonce jednorázovém využití je samozřejmě výhodnější její pronájem! Jaké existují možnosti? Vypůjčit si, krátkodobě i dlouhodobě, můžete prakticky cokoliv. Například v portfoliu renomované společnosti Boels najdete čerpadla, dopravní techniku, geometrické a bezpečnostní systémy, lešení a žebříky, ale třeba i sanitární zařízení. Nejvíce využívaná však je půjčovna strojů všeho druhu.

Půjčovna rypadel

Při pracích v okolí rodinných domů a na zahradách využijete například rypadlo, s nímž je možné vykonávat především zemní práce všeho druhu, jako jsou práce na základových deskách, hloubení bazénů nebo na zahradě při obměně nekvalitní zeminy za novou. V portfoliu půjčovny Boels najdete rypadla naftová, elektrická i hybridní. Klasická o otočná umožňující otáčení kolem jejich vlastní osy i nastavení jejich podvozku. Rypadla na kovovém i pásovém podvozku vhodná pro práce v bahnitém prostředí. Pokud byste rádi rypadlo s proskleněnou kabinou, zvolte rypadlo s kanopy.

Půjčovna minijeřábů

Velmi vyhledávaná je i půjčovna minijeřábů, které zase využijete při zasklívání oken, zakrývání potrubních šachet či při betonážích sloupů, pokládce panelů, ale i usazování bazénů, kamenů a stromů stejně jako těžkých břemen obecně. V nabídce se setkáte s minijeřáby třech velikostí (8,5, 9,5 a 13,5 metrů).

Stavební i zahradní technika všeho druhu

V portfoliu půjčovny však najdete i další stroje, jako jsou zemní frézy, zemní vrtáky, aku nářadí, drtiče a pily, sekačky, křovinořezy. Techniku pro údržbu zeleně, zpracování dřeva, ale třeba i zametání listí. Zkrátka vše, bez čehož se při práci na svém domě a zahradě neobejdete.

Jak zápůjčka probíhá?

Postup zápůjčky zahradní a stavební techniky je jednoduchý. A půjčit techniku se může prakticky každý držitel některého z průkazů totožnosti (občanský, řidičský průkaz či pas). Za samotný pronájem můžete zaplatit hotově nebo bezhotovostně. Složit také budete muset kauci adekvátní hodnotě zapůjčené techniky. V případě navrácení výrobku v jeho perfektním stavu vám tato kauce samozřejmě bude vrácena.

Publikováno: 28. 08. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam