Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Černé zuby nikoho neoslní

Zubařina je poměrně nevděčné povolání. K návštěvě doktora se nikdo nehrne a v případě stomatologa to platí nejméně desetinásobně. Většina z nás odkládá návštěvu zubaře tak dlouho, jak to jen jde. Někteří dokonce tak dlouho, až je bolest k nevydržení a pak se nestačí divit, že musí lékaři opakovaně a to na podstatně delší dobu, než kdyby docházeli na pravidelné kontroly. Patříte-li k pacientům, kteří při představě bílého pláště omdlévají, pravděpodobně jste ještě nenavštívili vyhlášenou dentální kliniku na Praze 5. S trochou nadsázky se dá konstatovat, že se do ní pacienti těší, krajní fanoušci dokonce zubařské křeslo vyhledávají. Ale teď vážně – dentální klinika Kvalident nabízí komplexní péči o chrup a to pro celou rodinu.

Je libo americký úsměv?

Dentální klinika Kvalident má opravdu co nabídnout. Nejsou to jen nejmodernější materiály a technologie, ale především odpovědný a individuální přístup k pacientům. Součástí kliniky je dětská a estetická stomatologie, omplantologie, proteika, zubní chirurgie, paradontologie, analgosedace a léčení temporomandibulárního kloubu. Na své si tak přijdou malí i velcí pacienti, lidé s bolavými zuby i klienti, kteří touží po dokonale bílých zubech. Ať už jsou vaše zuby v jakémkoliv stavu, dentální kliniku v Praze 5 budete opouštět s americkým úsměvem, který vám budou všichni závidět. Po návštěvě Kvalident se nadobro přestanete bát zubaře a ve vrtání zubů najdete příjemnou kratochvíli, kterou si čas od času rádi zopakujete. Žertujeme? Nikoliv, dentální klinika Kvalident je zkrátka tak trochu jiná stomatologie.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.