Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Vydejte se na Vysočinu i dětmi. Víme, kde seženete skvělé ubytování!

Chcete zažít dovolenou, kterou lze jedním slovem vystihnout jako „pohodová“? Malá vesnička na Vysočině jménem Ujčov stoprocentně splní vaše představy. Nachází se v kopcovité krajině jen 3 km od známého hradu Pernštejn a obklopují ji lesy a čistá panenská příroda. Ubytování pro rodiny s dětmi zde nabízí penzion Zubr, kolem kterého protéká řeka Svratka plná pstruhů. V bezprostředním okolí je množství cyklotras a stezek, v zimě zase oceníte nedaleké lyžařské vleky a běžecké trasy. Vysočina vás dozajista okouzlí natolik, že ji začnete navštěvovat pravidelně.

Co se dá dělat na Vysočině?

Pokud se ptáte, co se dá na vysočině dělat, budete mile překvapeni. V létě je atraktivní pěší turistika se zajímavými turistickými cíli. Dominantou okolí Ujčova je historický skvost Pernštejn, ale za návštěvu stojí také vodní nádrž Vír. Vydáte-li se na Vysočinu z kraje jara, rozhodně si nenechte ujít procházku po okolí vesničky Dolní Chlébské. Na jednom místě každoročně vyraší desítky tisíc bledulí. Při procházce si budete připadat jako v pohádce…

Skvělý zážitkem pro především pro děti je návštěva největšího přírodního areálu Šikland, kde si na vlastní kůži vyzkouší některé z westernových disciplín. Milovníci sportu nesmí minout Sportovní areál města Bystřce nad Pernštejnem. A zavítáte-li do přírodního parku Svratecká hornatina, nezapomeňte si panoráma kraje prohlédnout z místní rozhledny Karasín.

Proč se ubytovat v penzionu Zubr?

Aktivit, které lze na Vysočině dělat, je samozřejmě daleko více. Ubytujete-li se v penzionu Zubr, užijete si dovolenou plnými doušky. Ubytování na Vysočině nabízí nově zrekonstruované pokoje se sociálním zařízením, venkovní bazén, nekuřáckou restauraci s terasou a rozhlehlou travnatou plochu, jako stvořenou pro dětské radovánky. Další informace a fotogalerii najdete na www.penzion-zubr.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.