Vydejte se na Vysočinu i dětmi. Víme, kde seženete skvělé ubytování!

Vydejte se na Vysočinu i dětmi. Víme, kde seženete skvělé ubytování!

Chcete zažít dovolenou, kterou lze jedním slovem vystihnout jako „pohodová“? Malá vesnička na Vysočině jménem Ujčov stoprocentně splní vaše představy. Nachází se v kopcovité krajině jen 3 km od známého hradu Pernštejn a obklopují ji lesy a čistá panenská příroda. Ubytování pro rodiny s dětmi zde nabízí penzion Zubr, kolem kterého protéká řeka Svratka plná pstruhů. V bezprostředním okolí je množství cyklotras a stezek, v zimě zase oceníte nedaleké lyžařské vleky a běžecké trasy. Vysočina vás dozajista okouzlí natolik, že ji začnete navštěvovat pravidelně.

Co se dá dělat na Vysočině?

Pokud se ptáte, co se dá na vysočině dělat, budete mile překvapeni. V létě je atraktivní pěší turistika se zajímavými turistickými cíli. Dominantou okolí Ujčova je historický skvost Pernštejn, ale za návštěvu stojí také vodní nádrž Vír. Vydáte-li se na Vysočinu z kraje jara, rozhodně si nenechte ujít procházku po okolí vesničky Dolní Chlébské. Na jednom místě každoročně vyraší desítky tisíc bledulí. Při procházce si budete připadat jako v pohádce… Skvělý zážitkem pro především pro děti je návštěva největšího přírodního areálu Šikland, kde si na vlastní kůži vyzkouší některé z westernových disciplín. Milovníci sportu nesmí minout Sportovní areál města Bystřce nad Pernštejnem. A zavítáte-li do přírodního parku Svratecká hornatina, nezapomeňte si panoráma kraje prohlédnout z místní rozhledny Karasín.

Proč se ubytovat v penzionu Zubr?

Aktivit, které lze na Vysočině dělat, je samozřejmě daleko více. Ubytujete-li se v penzionu Zubr, užijete si dovolenou plnými doušky. Ubytování na Vysočině nabízí nově zrekonstruované pokoje se sociálním zařízením, venkovní bazén, nekuřáckou restauraci s terasou a rozhlehlou travnatou plochu, jako stvořenou pro dětské radovánky. Další informace a fotogalerii najdete na www.penzion-zubr.cz.

Publikováno: 26. 04. 2016

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: ubytování pro rodiny s dětmi | ubytování vysočina