Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Ready made – podnikání bez čekání

Rádi byste založili vlastní společnost, ale odrazuje vás zdlouhavé vyřizování a nutnost složit základní kapitál? Pro spoustu (nejen) začínajících podnikatelů představuje zakládání „es er óčka“ nepřekonatelný problém a raději od svého záměru upustí. Naštěstí pro ně však existuje mnohem přístupnější alternativa, díky které se mohou stát jednatelem firmy prakticky okamžitě. Záchrana se nazývá ready-made a jde o zcela legální způsob, jak přijít k vlastní firmě i bez obíhání úřadů a nutnosti skládání základního kapitálu.

Ready made s.r.o. je již založená společnost, která ovšem nevyvíjí žádnou aktivitu. Její kapitál byl již v minulosti složen a účetně vyveden. Koupí ready-made se můžete stát jednatelem společnosti i vy. Dostane se vám do rukou společnost s historií, která na klienty a obchodní partnery působí mnohem důvěryhodněji, než čerstvě založená firma. Ready made za nízké ceny nabízí společnost CENTRAL OFFICE, jejíž profesionální služby zahrnují i poskytování virtuálních sídel. Prodej společnosti a související služby představují nejefektivnější způsob, jak zoptimalizovat náklady a ušetřit firemní finance na důležitější položky.