Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chcete podnikat lépe a rychleji?

Rádi byste začali podnikat, ale brzdí vás strach z komplikovaného administrativního procesu? Založení společnosti s r.o je bohužel spojeno s celou řadou úkonů, kvůli kterým se může plánovaný start podnikání podstatně prodloužit a právě proto se stále více podnikatelů obrací na odborníky. Ti za vás udělají všechnu „špinavou práci“ a výrazně urychlí start vašeho podnikání. Nechcete-li se zdržovat papírováním, přenechte ho společnosti Kancelářské centrum Praha a ušetříte nejen čas a nervy, ale také peníze. V případě zájmu totiž můžete za symbolickou částku využívat i praktické sídlo firmy v Praze.

Portfolium služeb Kancelářského centra Praha je skutečně široké a najdete v něm vše od založení společnosti až po kompletní administrativní podporu. Soustřeďte se jen na podstatné věci, tedy vlastní podnikání a přestaňte se zabývat účetnictvím, reklamními službami a dalšími záležitostmi, na které nemáte čas ani chuť.

Nedisponujete základním kapitálem? Jednatelem se můžete stát i tak!

Ne každý začínající podnikatel má po ruce 200 tis. Kč, které by mohl využít jako základní kapitál pro založení firmy a právě v takových případech přichází na scénu ready made. Předpřipravená společnost je již zapsána v obchodním rejstříku a připravena na zahájení činnosti. Chcete-li se stát jednatelem během několika hodin, rozhodně svou příležitost nepropásněte.

Zvučná adresa za pár stovek

Nebudete-li ke svému podnikání potřebovat klasické sídlo firmy, vyžijte lákavou nabídku na virtuální kancelář v Praze. Nejen, že optimalizujete své náklady, ale zároveň získáte adresu, díky které se vyhnete častým kontrolám úřadů (pravděpodobnost kontroly v Praze je minimální) a zároveň zapůsobíte na své obchodní partnery a klienty. Pokud vás nabídka služeb zaujala, přečtěte si o nich více na kancelarske-centrum.cz.