Chcete podnikat lépe a rychleji?

Rádi byste začali podnikat, ale brzdí vás strach z komplikovaného administrativního procesu? Založení společnosti s r.o je bohužel spojeno s celou řadou úkonů, kvůli kterým se může plánovaný start podnikání podstatně prodloužit a právě proto se stále více podnikatelů obrací na odborníky. Ti za vás udělají všechnu „špinavou práci“ a výrazně urychlí start vašeho podnikání. Nechcete-li se zdržovat papírováním, přenechte ho společnosti Kancelářské centrum Praha a ušetříte nejen čas a nervy, ale také peníze. V případě zájmu totiž můžete za symbolickou částku využívat i praktické sídlo firmy v Praze. Portfolium služeb Kancelářského centra Praha je skutečně široké a najdete v něm vše od založení společnosti až po kompletní administrativní podporu. Soustřeďte se jen na podstatné věci, tedy vlastní podnikání a přestaňte se zabývat účetnictvím, reklamními službami a dalšími záležitostmi, na které nemáte čas ani chuť.

Nedisponujete základním kapitálem? Jednatelem se můžete stát i tak!

Ne každý začínající podnikatel má po ruce 200 tis. Kč, které by mohl využít jako základní kapitál pro založení firmy a právě v takových případech přichází na scénu ready made. Předpřipravená společnost je již zapsána v obchodním rejstříku a připravena na zahájení činnosti. Chcete-li se stát jednatelem během několika hodin, rozhodně svou příležitost nepropásněte.

Zvučná adresa za pár stovek

Nebudete-li ke svému podnikání potřebovat klasické sídlo firmy, vyžijte lákavou nabídku na virtuální kancelář v Praze. Nejen, že optimalizujete své náklady, ale zároveň získáte adresu, díky které se vyhnete častým kontrolám úřadů (pravděpodobnost kontroly v Praze je minimální) a zároveň zapůsobíte na své obchodní partnery a klienty. Pokud vás nabídka služeb zaujala, přečtěte si o nich více na kancelarske-centrum.cz.

Publikováno: 22. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam