Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Chcete porazit ruletu? Nechte si poradit od matematických géniů

Hazard je starý jako lidstvo samo. Naši předkové vsázeli a hráli nejrůznější hry již v dávnověku a vztah k riziku si udržely všechny generace až dodnes. Patříte k milovníkům hazardu i vy a trávíte volný čas v kasínu? Pokud jste doposud naopak blackjack nebo automaty nikdy nezkoušeli, nezoufejte. Hraní za peníze nikomu nedoporučujeme, protože z dlouhodobého hlediska prohrajete i vlastní kalhoty. Tedy za předpokladu, že jste se nenarodili s čtyřlístkem v ruce. Ať už je však váš vztah k hazardu jakýkoliv, možná vás bude zajímat, že na něj přece jen někdo vyzrál….

Zapomeňte na chvíli na hazardní hry, ve kterých hraje klíčovou roli štěstí a soustřeďte se na ruletu. Legendární hra je založena na matematických principech a do jisté míry lze průběh ovlivnit ve svůj prospěch. Jde o profesionální ruletní systémy, které vychází z teorie pravděpodobnosti a dokážete-li je vhodně zkombinovat, výrazně zvýšíte možnost výhry.

Ruleta je o pravděpodobnosti

Nehledejte v tom nic složitého nebo dokonce nadpřirozeného. Speciální ruletní systémy sestavili špičkoví matematici, kteří průběh hry dlouhodobě analyzovali a našli zákonitosti a spojitosti mezi jednotlivými spiny.

Ruletní systémy mají mnoho podob a zatímco některé systémy pro začátečníky vstřebáte za pár okamžiků, systémy pro pokročilé si vyžádají hodiny testování. A právě k tomu se perfektně hodí internetová kasína, která umožňují hru zdarma. Nemusíte nikam chodit, nebude vás nikdo rušit a můžete si dělat poznámky.

Profesionální hráči rulety nikde jinde než v online kasínech nehrají. Internetová kasína totiž nabízí zajímavé vstupní bonusy ve výši až několika set euro a také možnost tzv. free spinů, které jsou při aplikaci ruletních systémů k nezaplacení.

Chcete se dozvědět vše o ruletních systémech?

Pokud vás zajímá, jak takový ruletní systém vypadá, podívejte se na tématický web Geniove.cz. Právě zde najdete všechny ruletní systémy na jednom webu, ale také seznam doporučených kasín, u kterých dostanete největší bonusy. Na projektu se podíleli nejlepší tuzemští hráči rulety a pokud systémům přesto nevěříte, jednoduše si je vyzkoušejte při hře zdarma…

Pozn. autora: Cílem tohoto článku není motivovat k hraní hazardních her, ale poukázat na zajímavé principy, které využívají někteří hráči. Pravidelné hraní hazardních her může přivodit těžkou závislost a proto by s ním neměl nikdo začínat!