Chcete porazit ruletu? Nechte si poradit od matematických géniů

Chcete porazit ruletu? Nechte si poradit od matematických géniů

Hazard je starý jako lidstvo samo. Naši předkové vsázeli a hráli nejrůznější hry již v dávnověku a vztah k riziku si udržely všechny generace až dodnes. Patříte k milovníkům hazardu i vy a trávíte volný čas v kasínu? Pokud jste doposud naopak blackjack nebo automaty nikdy nezkoušeli, nezoufejte. Hraní za peníze nikomu nedoporučujeme, protože z dlouhodobého hlediska prohrajete i vlastní kalhoty. Tedy za předpokladu, že jste se nenarodili s čtyřlístkem v ruce. Ať už je však váš vztah k hazardu jakýkoliv, možná vás bude zajímat, že na něj přece jen někdo vyzrál.... Zapomeňte na chvíli na hazardní hry, ve kterých hraje klíčovou roli štěstí a soustřeďte se na ruletu. Legendární hra je založena na matematických principech a do jisté míry lze průběh ovlivnit ve svůj prospěch. Jde o profesionální ruletní systémy, které vychází z teorie pravděpodobnosti a dokážete-li je vhodně zkombinovat, výrazně zvýšíte možnost výhry.

Ruleta je o pravděpodobnosti

Nehledejte v tom nic složitého nebo dokonce nadpřirozeného. Speciální ruletní systémy sestavili špičkoví matematici, kteří průběh hry dlouhodobě analyzovali a našli zákonitosti a spojitosti mezi jednotlivými spiny. Ruletní systémy mají mnoho podob a zatímco některé systémy pro začátečníky vstřebáte za pár okamžiků, systémy pro pokročilé si vyžádají hodiny testování. A právě k tomu se perfektně hodí internetová kasína, která umožňují hru zdarma. Nemusíte nikam chodit, nebude vás nikdo rušit a můžete si dělat poznámky. Profesionální hráči rulety nikde jinde než v online kasínech nehrají. Internetová kasína totiž nabízí zajímavé vstupní bonusy ve výši až několika set euro a také možnost tzv. free spinů, které jsou při aplikaci ruletních systémů k nezaplacení.

Chcete se dozvědět vše o ruletních systémech?

Pokud vás zajímá, jak takový ruletní systém vypadá, podívejte se na tématický web Geniove.cz. Právě zde najdete všechny ruletní systémy na jednom webu, ale také seznam doporučených kasín, u kterých dostanete největší bonusy. Na projektu se podíleli nejlepší tuzemští hráči rulety a pokud systémům přesto nevěříte, jednoduše si je vyzkoušejte při hře zdarma...
Pozn. autora: Cílem tohoto článku není motivovat k hraní hazardních her, ale poukázat na zajímavé principy, které využívají někteří hráči. Pravidelné hraní hazardních her může přivodit těžkou závislost a proto by s ním neměl nikdo začínat!

Publikováno: 30. 01. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam