Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Zrcadlová skříňka s osvětlením dodá vaší koupelně na útulnosti

Pokud hledáte řešení, jak získat v koupelně více úložného prostoru, ideální volbou je zrcadlová skříňka s osvětlením, kterou snadno umístíte nad umyvadlo. Schováte v ní všechno, co nebudete chtít, aby bylo vidět, a dodá vaší koupelně na útulnosti. LED světla vám zase zaručí dostatek jasu v celé místnosti. Hodí se do malých i velkých koupelen.

Vyrábí se z kvalitního materiálu

Zrcadlová skříňka s osvětlením je ideální volbou do vaší koupelny. Vyrábí se z kvalitního hliníku, jež je potažen vypalovaným lakem a zrcadlo má zabroušenou a doleštěnou hranu. Díky tomu se tato skříňka hodí do koupelen a jiných prostor, kde je vysoká vlhkost. Materiál, ze kterého je vyrobena, zaručuje její dlouhou životnost a funkčnost. Přesto má takový kus nábytku dokonalý design.

Prostor a otvírání skříněk má hned několik variací

Zrcadlové skříňky do koupelny zaujmou především všechny ty, kteří chtějí mít ve svých věcech systém a pořádek. Je dostatečně prostorná pro uchování velkého objemu věcí. Na trhu je k dostání hned několik variant otvírání:

  • jednokřídlá
  • dvoukřídlá
  • trojkřídlá

Všechny tyto varianty se prodávají s pantem pomalého zavírání a nemusíte se tak bát prudkého nárazu, kdy dveře skříňky nepatřičně narazí do jejího korpusu.

Osvětlení skříňky je nejen funkční, ale také estetické

Zrcadlové skříňky mohou mít hned několik druhů osvětlení. Horní osvětlení je vesměs umístěno ve vypískovaném pruhu, kousek nad hranou zrcadla a zaručuje, abyste na sebe v zrcadle dobře viděli. Spodní osvětlení je nepřímé a dokonale osvětlí prostor mezi skříňkou a umyvadlem. Zásadně se používá LED osvětlení, a proto je zaručena nízká spotřeba elektrické energie.

Skříňky jsou řešeny tak, aby byly jednoduché na údržbu a byly maximálně odolné vůči teplu i vodě.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *