Chcete se konečně pořádně vyspat? Pořiďte si ortopedickou matraci od Matexu!

Chcete se konečně pořádně vyspat? Pořiďte si ortopedickou matraci od Matexu!

Pokud již delší dobou trpíte nepříjemnými bolestmi páteře nebo migrénami, cítíte se nevyspale a bez energie, pravděpodobně byste měli zainvestovat do nové matrace. Poohlédněte se po takové, která vám poskytne maximální pohodlí a zajistí, abyste se po probuzení cítili svěže. Dobrá zpráva je, že vám kvalitní ortopedické matrace neudělají vítr v peněžence – známý český prodejce Matex nyní nabízí špičkové modely v běžných i nestandardních rozměrech za velmi nízké ceny. Slevám ve výši až 52 % nelze odolat!

Zažijte stav bez tíže na matraci Raketa

V rámci slevové akce nyní můžete získat kvalitní českou sendvičovou ortopedickou matraci Raketa z paměťové pěny. Kombinace výjimečného materiálu a propracovaného 7 zónového systému vytváří optimální podmínky pro relaxaci a spánek bez kompromisů. Další předností jsou rozdílné strany, z nichž jedna je z paměťové pěny vyšší objemové hmotnosti a odlehčujícím efektem ulevuje namáhanému svalstvu. Druhá strana matrace je ještě měkčí a přináší pohybovému aparátu ještě větší úlevu. Model Raketa se vyrábí v různých výškách (od 14 do 20 cm) a je vhodný pro lamelové pevné, polohovatelné, laťkové i motorové rošty. Prodejce garantuje kvalitu prodlouženou tříletou zárukou.

Proč si pořídit matraci od Matexu?

Vybrat si tu správnou matraci není snadné. Možná nakonec dojdete k závěru, že vám vyhovuje jiný model než Raketa. S tím vám pomůže kvalifikovaný personál, který najdete v 11 kamenných pobočkách po celé České republice. V těchto obchodech si můžete matrace vyzkoušet na vlastní kůži. Při nákupu nad 4000 Kč je doprava zdarma a v Praze si lze domluvit likvidaci staré matrace. Matex je na trhu přes 23 let a má skladem matrace ve všech standardních rozměrech. Na přání vám zajistí výrobu matrace na míru přímo u výrobce.

Publikováno: 10. 02. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: matex matrace recenze | matex matrace zkušenosti | ortopedické matrace