Chcete se naučit druhý jazyk? Víme, který si vybrat!

Chcete se naučit druhý jazyk? Víme, který si vybrat!

Znalost alespoň jednoho cizího jazyka už dávno není považována za „nadstandardní“. Svět se otevřel, cestování je jednodušší než kdykoliv předtím a navíc jde o jeden z běžných požadavků zaměstnavatelů. Pokud se nechcete v globální vesnici ztratit, měli byste se do studia pustit takříkajíc na plný plyn. Ale který jazyk je pro vás nejvýhodnější? Na žebříčku se dlouhodobě drží výuka angličtiny a němčiny.

Proč by to měla být právě němčina?

Pokud již anglicky hovoříte a rádi byste se naučili další jazyk, pak by vaše volba měla padnou na němčinu. Ta je pro Čechy z mnoha důvodů velmi výhodná. Například proto, že s německy hovořícími zeměmi sdílíme většinu hranic a z historického hlediska k nim máme blízko. Němčina je mateřštinou pro pětinu obyvatel, což je suma sumárum 90 milionů obyvatel. Kurzy němčiny vám otevřou bránu do prestižního segmentu pracovního trhu. V Německu a Rakousku je velká poptávka po specialistech napříč mnoha obory, ale podmínkou je právě znalost němčiny, a to alespoň na komunikativní úrovni. Pro mladé lidi je němčina jasnou volbou, protože nedají dopustit na jedinečnou atmosféru Berlína. Mísí se zde kultury z celého světa a jen málokde tak pulzuje noční život. Mimo to není tak daleko od domoviny.

Jak se naučit plynně německy za poměrně krátkou dobu?

Neriskujte, že utratíte spoustu peněz za neefektivní vzdělávání. Přihlaste se do Lingua Sandy - jazykové školy v Praze s mnohaletou historií a spolehněte se na zkušené lektory. V pražské jazykovce si zakládají na kombinaci individuálního přístupu, otevřené komunikace a propracované metodiky. Pro vás to znamená jediné – ať už je vaše současná němčina na jakékoliv úrovni, brzy se o poznání zlepší. To samé platí také o dalších 41 jazycích. Chcete se dozvědět více? Podrobnosti o všech  kurzech najdete na www.lingua-sandy.cz.

Publikováno: 20. 12. 2016

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: jak se naučit cizí jazyk | jak se naučit německy