Proč nosit iPhone v (originálním) obalu?

Proč nosit iPhone v (originálním) obalu?

Konečně jste si dopřáli nový telefon. A ne ledajaký. Rozbili jste prasátko a udělali si radost některým ze členů jablečné rodinky. Stál vás majlant, ale to nevadí, protože vám vám teď bude dlouho věrně sloužit. Navíc je pastvou pro oči, design iPhonu je pro mnohé uživatele sám o sobě důvodem, proč do něj investovat částku, která by stačila na pořízení škody Fabie první generace. Není divu, že vám hlavou logicky problikla otázka, zda smartphone zaopatřit krytem. Nabízí se pro i proti – seznamte se s nimi a rozčísněte dilema.

Ochrana před poškozením při pádu

Můžete se o telefon starat jako o oko v hlavě, ale gravitaci neošidíte. Jednoho dne vám spadne poprvé – a další pády budou následovat. Vhodně zvolený obal na iPhone zabrání nejhoršímu. Apple sice s oblibou hlásá, že odolnost výrobků roste s každou další generací – a v některých „drop testech“ se iPhony skutečně jeví jako téměř nesmrtelné, ve skutečnosti však stačí jeden nešikovný pád – a je vymalováno. Výměna skla či displeje není levná záležitost. Poškodit se samozřejmě může také objektiv fotoaparátu nebo některé z tlačítek.

Zvýšení zůstatkové hodnoty

Obal na iPhone chrání tělo telefonu před škrábanci, a tím zvyšuje zůstatkovou hodnotu. Rozhodnete-li se ho za čas prodat, utržíte za něj mnohem větší částku. Některé kryty jsou super odolné a ochrání telefon i v extrémních podmínkách.

Neotřelý vzhled

Jen málokterý smartphone sice dostal do vínku tak vyladěný design jako právě iPhone, ale i jeho vzhled se okouká. Než se tomu tak stane, užívejte si originální look díky ultra tenkému průhlednému krytu. A jakmile budete potřebovat změnu, oblečte telefon do nápaditějšího oblečku. K dostání jsou jedno i vícebarevné kryty na iPhone, varianty s plastickými vzory, obaly s dekorativními kamínky a spousta dalších druhů. A kde najdete zdaleka největší výběr krytů na iPhone v ČR? Koukněte na nabídku e-shopu appleking.cz.

Publikováno: 18. 05. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam