Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Chtěli byste bydlet v kontejneru?

Nenechte se zmást nadpisem, nikdo po vás samozřejmě nechce, abyste si sbalili všechny své věci a přestěhovali se do kontejneru na odpadky. Jenomže není kontejner jako kontejner a někteří lidé v nich skutečně bydlí. Měli bychom si však upřesnit, co si pod pojmem kontejner představit. Abychom mohli do problematiky nahlédnou poněkud podrobněji, je třeba si připomenout, že se stavitelství v posledních letech mění a do módy přicházejí alternativní stavební materiály a mění se celkový koncept architektury. Moderní stavby musí velmi dlouho vydržet v perfektním stavu, být ekonomické a v souladu s životním prostředím a v neposlední řadě také estetické. Jen málokdo by chtěl bydlet tam, kde se mu vůbec nelíbí.

Proč se bydlí v kontejnerech

V posledních letech jsou hitem takzvané montované domy, neboli kontejnerové domy. Nejedná se o nic jiného, než o bydlení, které se skládá z velkých kontejnerů. Jistě vás napadlo, z jakého důvodu se někteří lidé k bydlení v těchto typech domů uchylují. Odpověď je velmi prostá. Montované stavby jsou v mnoha ohledech výhodnější, než klasické zděné domy či dřevostavby. Mezi hlavní pozitiva patří nízká cena, rychlá realizace, ale také energetická nenáročnost a značná variabilita. Chcete-li bydlet rychle a relativně levně, mohly by pro vás být kontejnerové stavby jasnou volbou. Realizace trvá pouze několik měsíců, samotná montáž pak několik dní. Co se estetiky týče, nemusíte se bát, že budete bydlet v nějaké „obludě“. Všechny obytné kontejnery lze přizpůsobit na míru vašim požadavkům. Výsledkem mohou být velmi nenápadné rustikální stavby, ale také originální domy, které se stanou dominantou okolí.

Co všechno lze udělat z kontejneru

Pokud vás montované stavby zaujaly, podívejte se na koma-modular-construction.cz a získejte další informace a konkrétní cenovou nabídku. Montované domy samozřejmě nejsou jedinou položkou, kterou najdete v sortimentu společnosti. Součástí nabídky je také unimo buňka, kterou využijí stavební firmy. Stavební buňka je mnohdy nepostradatelným zázemím, bez kterého se na stavbě neobejdete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *