Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Chcete se zdokonalit v angličtině, ale nemáte čas na časté dojíždění na kurzy?

Chcete se zdokonalit v angličtině? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, možná vám brání nedostatek volného času. Skloubit zaměstnání, volnočasové aktivity a pravidelné kurzy cizího jazyka je leckdy velmi složité, ale nikoliv neřešitelné. Poohlédněte se po někom, kdo se přizpůsobí vám a ne vy jemu. Bydlíte-li v Praze, případně do ní máte možnost dojíždět, obraťte se na jazykovou školu Rodet, která nabízí víkendové kurzy pro veřejnost, kurzy pro firmy i individuální výuku.

Jazyková škola Rodet působí již od roku 1991 a specializuje se pouze na pořádání jazykových kurzů systematickou výuku jazyků. V současné době má kurzy má kurzy na starosti 15 lektorů, mezi kterými nechybí ani rodilí mluvčí. O efektivitě nemůže být pochyb – jazykových kurzů se již zúčastnilo více než 1000 studentů a 95 % z nich uspělo u mezinárodních zkoušek PET a FCE.

V čem je intenzivní výuka lepší než rozfázované lekce?

Víkendové kurzy angličtiny jsou unikátní tím, že se konají v několikahodinových blocích a to v pátek odpoledne a v sobotu celý den s frekvencí jednou za 3 týdny. Jeden týden se tak budete intenzivně učit angličtinu a následující dva týdny máte volno. Patnáctihodinový blok má oproti pravidelnější, ale méně intenzivní výuce obrovskou výhodu – účastník kurzu se během něj na výuku plně koncentruje a získané znalosti ihned využívá. Navíc nemusí často dojíždět, což je pro většinu pracujících podstatné.

Nejlevnější jazykové kurzy v Praze

Jazykové kurzy, které pořádá škola Rodet patří i navzdory své kvalitě k nejlevnějším v Praze. Cena za jeden semestr činí 8 500 Kč (včetně pomůcek), což je v přepočtu 80 Kč za jednu vyučovací hodinu. Průměrná velikost jedné skupiny navíc nepřekročí 9 osob (průměrně se jich účastní 5), což je zárukou individuálního přístupu. Lektoři se střídají po 1 – 2 vyučovacích hodinách a výuka je proto různorodá a zajímavá.

Semestry probíhají ve dvou termínech a to od září do ledna a od února do června a přihlásit se můžete na webových stránkách www.rodet.cz. Angličtina Praha se koná nedaleko centra Prahy, jen dvě stanice tramvají od Hlavního nádraží.