Chcete se zdokonalit v angličtině, ale nemáte čas na časté dojíždění na kurzy?

Chcete se zdokonalit v angličtině, ale nemáte čas na časté dojíždění na kurzy?

Chcete se zdokonalit v angličtině? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, možná vám brání nedostatek volného času. Skloubit zaměstnání, volnočasové aktivity a pravidelné kurzy cizího jazyka je leckdy velmi složité, ale nikoliv neřešitelné. Poohlédněte se po někom, kdo se přizpůsobí vám a ne vy jemu. Bydlíte-li v Praze, případně do ní máte možnost dojíždět, obraťte se na jazykovou školu Rodet, která nabízí víkendové kurzy pro veřejnost, kurzy pro firmy i individuální výuku. Jazyková škola Rodet působí již od roku 1991 a specializuje se pouze na pořádání jazykových kurzů systematickou výuku jazyků. V současné době má kurzy má kurzy na starosti 15 lektorů, mezi kterými nechybí ani rodilí mluvčí. O efektivitě nemůže být pochyb – jazykových kurzů se již zúčastnilo více než 1000 studentů a 95 % z nich uspělo u mezinárodních zkoušek PET a FCE.

V čem je intenzivní výuka lepší než rozfázované lekce?

Víkendové kurzy angličtiny jsou unikátní tím, že se konají v několikahodinových blocích a to v pátek odpoledne a v sobotu celý den s frekvencí jednou za 3 týdny. Jeden týden se tak budete intenzivně učit angličtinu a následující dva týdny máte volno. Patnáctihodinový blok má oproti pravidelnější, ale méně intenzivní výuce obrovskou výhodu – účastník kurzu se během něj na výuku plně koncentruje a získané znalosti ihned využívá. Navíc nemusí často dojíždět, což je pro většinu pracujících podstatné.

Nejlevnější jazykové kurzy v Praze

Jazykové kurzy, které pořádá škola Rodet patří i navzdory své kvalitě k nejlevnějším v Praze. Cena za jeden semestr činí 8 500 Kč (včetně pomůcek), což je v přepočtu 80 Kč za jednu vyučovací hodinu. Průměrná velikost jedné skupiny navíc nepřekročí 9 osob (průměrně se jich účastní 5), což je zárukou individuálního přístupu. Lektoři se střídají po 1 – 2 vyučovacích hodinách a výuka je proto různorodá a zajímavá. Semestry probíhají ve dvou termínech a to od září do ledna a od února do června a přihlásit se můžete na webových stránkách www.rodet.cz. Angličtina Praha se koná nedaleko centra Prahy, jen dvě stanice tramvají od Hlavního nádraží.